Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O widze ze dzisiaj popularne sa wpisy " wychodzimy z przegrywu" to moze moja historia kogos zainteresuje (nie jestem niebotycznym czy tym drugim). Nie chce pisac ze swojego nicku bo bede pisal o wynagrodzeniach

Wiek: 32
Zobowiązania: Zona, corka, kredytu brak
Oszczędności i inwestycje: 1,850,000.00 zlotych z czego 150,000 euro, 100,000 chf, 100,000 usd
Miejsce zamieszkania:
1) #szwajcaria od 3 lat. wynajem
2) Inne dostępne: Mieszkanie w Polsce wynajete, splacone.
Wykształcenie: Wyzsze
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe: PM, Prawo i IT.
Języki obce: Angielski, Niemiecki, Francuski - wszystkie na C1-C2.
Cel: 8m zlotych, wolnosc finansowa w wieku 40 lat i wykup domku na cieplej wyspie

Bylem kocony, gruby i glupi jak bylem nastolatkiem. Zawalem zajecia bo w domu sie nie przelewalo. Rodzicow nie bylo stac na aparat na zeby, na ferie czy na nowe buty. Wyjechalem na studia do miasta wojewódzkiego i zaczalem prace nad soba. Wstawanie o 5 rano, bieganie, odchudzenie sie, silownia. Staze, prace i studia zaoczne. Fart w znalezieniu dobrych prac i dobrych mentorow umozliwilo mi wyjazd do Zurychu.

Da sie? da sie. Wiem ze jestem klasa srednia a w szwajcarii to nawet nie nizsza klasa srednia. Wiem ze jeszcze duzo pracy przede mna ale mam nadzieje ze w przeciagu 8 lat rozwine skrzydla na tyle by moc w wieku 40 lat przestac oddawac 50+ godzin tygodniowo na #korpobaza

#przegryw #exprzegryw #bieda #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f93eb899f26e000a5d5450
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 28
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: I tak trzeba żyć. Gratuluje kolego. Jesteś tam gdzieś 95% osób nigdy nie będzie. Masz wszystko poukładane i wyjechałeś z miejsca w którym słonce jest widoczne 4 miesiące w roku.
Nic samo nie przyszło, dałeś radę a za 8 lat będziesz sam decydował czy w ogóle warto pracować czy oddasz się rodzinie i pasjom.
  • Odpowiedz
@samuray: w Zurychu słońce nie jest widoczne częściej niż w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale fakt - można łatwo wjechać chociażby do Ticino czy w wyższe góry, gdzie słońce jest łatwiej dostępne
  • Odpowiedz
CharyzmatycznaKuropatwa: gowno rozwiniesz bo masz mentalnosc niewolnika.
Majac 1.8kk PLN moglbys spokojnie zalozyc pasywny(e) biznesy i miec 30-40k miesiecznie przy wkladzie 3-5h/ tygodniowo

I nie mowie o zadnych krypto czy innym MLM czy scamie.

Zwykly booking, hoteliki, pizzerie w dobrym miejscu, gdzie CI ktos za mozliwosc pomiatania innymi pociagnie taki biznes

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
typ wprost napisał że przyfarcił znajomościami a zaraz potem "da się? Da się" XDD


@Krasparov: Chyba nie wiesz w takim razie jak działa taki "fart". Im więcej razy wystawiasz się na sprzyjające okoliczności tym większą masz szansę, że ktoś cię zauważy i pomoże. To nie działa tak, że obijasz się o kogoś na ulicy i mówi, że akurat szuka PMa do swojej firmy. Ten fart to po prostu ustawienie się w
  • Odpowiedz
asd: masz rodzine. Nie lepiej odpuscić robote już teraz i poswiecić czas córce gdy jest jeszcze mała i Cie najbardziej potrzebuje ? Np taka przerwa rok-dwu letnia. Naprawde nie rozumiem podjeścia zasuwam na 1000% w wieku 30lat a jak bede miał 40+/50+ to emerytura . IMO jak sie jest starszy to lepiej pracować, bo juz zdrowie gorsze wiec ogolnie mniej aktywnosci mozesz robić, dzieciaki już samodzielne i ogólnie ma sie coraz
  • Odpowiedz