Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: Czy ty właśnie wkleiłeś czyjś cytat ne temat tego jak kilku gnębionych ludzi stworzyło jedną z najbardziej zbrodniczych machin w historii, po to żeby za chwilę opluć ludzi gnębionych?

To oczywiście moja osobista opinia i w sumie g---o wiem, ale raczej żeby taka machina ruszyła i działała potrzeba było co najmniej intelektu.
Ja z kolei w jej działaniu widzę coś całkiem odwrotnego niż ty. Żeby miało miejsce to się działo podczas II Wojny Światowej czyli to co robili Niemcy i Rosjanie, to do tego potrzeba upadku moralności no i to co jest na wojnie - brak konsekwencji w formie prawa.

Zobacz, ludzie którzy są codziennie trzymani na smyczy prawa, gdy tylko nikt nie patrzy łamią je, bo nie mają moralności, to właśnie oni są tymi którzy się znęcają nad innymi w czasach pokoju(i tak chodzi mi o dorosłych, zobacz jak pięknie gardzi się przegrywami na wypoku, mimo tego całego p---------a o potępianiu takich jednostek z czasów szkolnych) i to oni między innymi będą dopuszczać się najgorszych zbrodni w czasach wojny. Pewnie ramie w ramie z frustrowanymi przegrywami i jakimiś kryminalistami, ale najliczniejszą grupą na pewno będą
  • Odpowiedz
XD poczytaj komentarze na wykopie, jest tu spora liczba idiotów wierzących w to że dzięki wojnie znajdą się w tym ułamku wygrywów pomimo tego że dzisiaj nikt na nich nie splunie z powodu s----------a.


@suqmadiq2ama: @Koliat: tak w temacie polecę ostatnią rozmowę podcastu TOKFM Stawiszyńskiego z programu godzina filozofów z prof. Andrzejem Lederem z PAN pt. " Prof Leder o lękach i fantazjach wojennych". Właśnie poruszany jest między
  • Odpowiedz
@Phyrexia2: A w jaki sposób pis dostał władze i kto na nich głosował? I dlaczego wciąż mają lejce? Niby robią źle i fuj a jednak dalej rządzą - no coś takiego, kto by pomyśloł ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na spotkania z jaszczurem to studenci filozofii chodzą?
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Ten opis jest zbyt subiektywistyczny. Oprócz nienawiści, za rządem nazistów stał wielki kapitał i to jego rola była kluczowa. Teraz takich gagatków też masz pełno, ale nie mają (póki co) sponsorów i mogą co najwyżej sobie pokrzyczeć albo obić kogoś na ulicy.
  • Odpowiedz
@Formbi: Matko jedyna, zadałem tylko pytanie, bo nie widzi się na co dzień na ulicy kobiet w pończochach. Chciałem wiedzieć, czy jest za tym coś więcej. Może była prostytutką, a może po prostu tak się ubierała, może była na jakiejś randce z innym Żydem. Tyle i aż tyle.

To ty się z chujem na łby pozamieniałeś, skoro w zwykłym pytaniu widzisz seksualny podtekst.
  • Odpowiedz
wyśmiewa fakt, że wielu z nich nie nawet ukończyła procesu edukacji, oraz że była nieprzygotowanymi do życia nieudacznikami.


@Merhant: To co, nieprzygotowane nieudaczniki podbiły Europe? A przygotowane udaczniki poddawały się grzecznie, przepraszały i szły na spalenie? Brzmi raczej że było odwrotnie.
Co ma na celu wmawianie sobie że nazisci, Hitler, itd, to były nieudaczniki patałachy zboczeńcy i co tam jeszcze fantazja nie poniesie? Nie byli. Przykro mi. Trzecia Rzesza była
  • Odpowiedz
@dyskutek2: No tak, ale ten cytat brzmi zbyt nowocześnie, gdzie dzisiaj faktycznie brak studiów u kogoś ogarniętego dziwi - profesorkom by się wydawało, że bez tytułu przed nazwiskiem nie jest człowiekiem.
  • Odpowiedz