Wpis z mikrobloga

Ohui. Wchodzę w swoje IKP a tam mój "cert" skrócony o 3 miechy, tak że nie pojadę na wakacje :D
Tzn. Pojadę, ale nie tam gdzie koronaszury się panoszą

Mam niby przyjąć trzecią dawkę nie październik-listopad przed falą, tylko na słoneczne wakacje gdy wirusa jest 0 xDDD
I to jeszcze przed falą, gdzie najprawdopodobniej będzie grasował omikron o śmiertelności mniejszej niż grypa
Ja #!$%@?, covidianie (przez których ten cyrk trwa) to sekta gorsza od płaskoziemców i scjentologów

#koronawirus #covid19 #bekazcovidian
  • 20
@prerogatywa: może odśwież cache, albo jeszcze nie doszedł do Ciebie rolling upgrade. Jak to sprytnie schowali:
data szczepienia jest w pdfie
data ważności na stronie
Tak żeby nie #!$%@?ło ludzi, żeby nie widzieli tych dat obok siebie xD
@mrzk: no nie, bo na stronie ministerstwa jest wyraznie napisane, ze status ozdrowieca tylko po tescie pcr. testy z apteki sa tylko do podbijania statystyk i do wciskania aresztu domowego. Wiele osob moze myslec tak jak Ty i potem beda mieli zdziwko, ze przechorowali a tu kod qr nie ma.
@mrzk: Ja już rok temu decydowałem o miejscu wakacji tak by nie musieć nigdzie pokazywać certyfikatu, mimo że go miałem. Nie będę portfelem wspierał miejsc i krajów gwałcących prawa obywatelskie.
@mrzk
testy są za darmo, po co ci certyfikat?
Swoją drogą, wątpię że będzie to jeszcze wymagane w obecne wakacje. Powoli coraz więcej krajów rezygnuje z certyfikatów.