Wpis z mikrobloga

Masz silne wrodzone choroby? Codziennie jedyne co czujesz to ból i musisz przykładać do wszystkiego 20 razy więcej wysiłku niż każdy inny człowiek na końcu rzygając i mdlejąc? Masz problemy psychiczne i urodziłeś się w patologicznej biednej i toksycznej rodzinie? Od dziecka musiałeś walczyć o przetrwanie? Straciłeś jakikolwiek sens życia? Nie masz nikogo z kim mógłbyś chociażby pogadać a wszyscy wokół ci dowalaja? Mimo to walczysz w tym życiu jak p#pierd*lony
Pamiętaj przegrywie sam sobie zgotowałeś ten los jestes okropny tfu na ciebie darmozjadzie ja mam większe problemy!! To nie tak że się czepiam jednego koma takich sytuacji są setki i w realu i w necie
! Gardzę ludźmi naprawdę XD
#przegryw
zlitujsieniebanujczlowieku - Masz silne wrodzone choroby? Codziennie jedyne co czujes...

źródło: comment_1643671384FJoVSH9DNLnCFsxyMAMox7.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie popadajmy w skrajności


@kiszczak: Widzisz, tu masz mniej przesuniętą granicę tego co "normalne" i dla ciebie to już skrajność, a dla kogoś innego fakt, że dzieciak po maturze odcina się od rodziny i startuje z niczym też może być skrajnym przykładem. Ergo bycie obiektywnym > subiektywnym. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Masz silne wrodzone choroby? Codziennie jedyne co czujesz to ból i musisz przykładać do wszystkiego 20 razy więcej wysiłku niż każdy inny człowiek na końcu rzygając i mdlejąc? Masz problemy psychiczne i urodziłeś się w patologicznej biednej i toksycznej rodzinie?


@zlitujsieniebanujczlowieku: Od pierwszych lat rozwoju dziecka zależy jego potencjał w przyszłości.
Wyjść z przegrywu możesz ale będzie cię to kosztować kilkukrotnie więcej pracy niż przeciętnego człowieka a pewnie twoje braki
  • Odpowiedz
@LonNon: złote rady normictwa, gdybys mial taki ryj i tak s---------e geny jak ja to bys inaczej spiewał.
Wyjdz do ludzi no juz widze jak ktokolwiek gdziekolwiek go zaprasza czy chce z nim rozmawiać. Typ sobie moze pogadac co najwyzej na temat reszty z kasjerka w sklepie tak samo jak ja, a nie wychodzić na miasto, a moze mieszka 100 km od najblizszego miasta wojewodzkiego, to gdzie ma pojsc jkogos
  • Odpowiedz