Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Orange za każdym razem:
Więcej GB internetu (5-10) i nowy telefon. Milion razy im mówiłem że nie jestem zainteresowany bo mam lepszy telefon niż oferują a internetu mi wystarcza bo mam jeszcze telefon służbowy i wifi... I dwa dni później znowu dzwonią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mescuda: pracowałem w telekomie. Firma jest po to by zarabiać i tam ma każdy a klienta #!$%@?. Liczy się prowizja, bo podstawa często to najniższa krajowa i jak nie zrobisz planu to prowizji nie płacą i #!$%@? kamienie. Są 4 główne sieci, Polaków i obcokrajowców w Polsce to jakieś 40mln to każda ma powiedzmy 10mln klientów. Czyli pomyślcie ile znaczy jeden klient xD
A abonament za 50zl to taka sama kwota
Ubezpieczenie OC tak bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°) 3 lata przedłużałem OC w Avivie Oferta nie była najtańsza ale miała dorze skrojone ubezpieczenia dodatkowe.


1 oferta przedłużeniowa to był żart. Pojechałem do oddziału w Rzeszowie Babka poklikała, Dział utrzymania klienta zadzwoni. Zadzwonił dział pozyskiwania nowych klientów Avivy Babka liczy ok cena wyszła niższa i już nawet chciałem przedłużyć ale ona STOP to oferta dla nowych klientów a ja
@Mescuda: Orange:
- Teraz ma pan internet za 70zl i bezterminową umowę.
Proponujemy internet za 70zl na 2 lata i dodatkową kartę SIM.
- Po co mi karta SIM w szufladzie i wiązanie się umową na 2 lata? XD
- yyyy, ale nie sądzi pan, ze to korzystna oferta?

XDDDD
@krabar: No i właśnie tak zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet oferta dla nowego klienta w Avivie była słabsza niż to co dostałem w innym TU. CHciałem przedłużyć płacąc nawet nieco więcej bo korzystałem z Assistance i byłem zadowolony.
@Mescuda: ja co dwa lata mam ten cyrk z dostawcą internetu - marnuję czas na sprawdzenie oferty konkurencji, żeby rzucić wypowiedzenie, a te gnoje dopiero wtedy przysyłają mi rozsądną ofertę