Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Ubezpieczenie OC tak bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°) 3 lata przedłużałem OC w Avivie Oferta nie była najtańsza ale miała dorze skrojone ubezpieczenia dodatkowe.

1 oferta przedłużeniowa to był żart. Pojechałem do oddziału w Rzeszowie Babka poklikała, Dział utrzymania klienta zadzwoni. Zadzwonił dział pozyskiwania nowych klientów Avivy Babka liczy ok cena wyszła niższa i już nawet chciałem przedłużyć ale ona STOP to oferta dla nowych klientów
@paszczur miałem podobną rozmowę w T-Mobile, gość sam przyznał, że to bez sensu, ale i tak musiał zadzwonić i zapytać. I tak już półtora roku czekam na chociaż tą samą kwotę abonamentu ale żeby dołożyli coś GB.
@Mescuda ostatnio do mnie dzwonili, żebym wykupił u nich HBO GO w takiej samej cenie jak jest płatne osobno bezpośrednio przez HBO xD

A parę miesięcy temu wywaliłem całkiem tą usługę bo obejrzałem co chciałem i najwyżej kupię na miesiąc za rok i zobaczę czy są jakieś nowe fajne rzeczy xD
No i prawidłowo. Nie wiem skąd to przekonanie w ludziach, że ktoś ich będzie nagradzał za to, że jest im dobrze tam gdzie są i nie chce im się szukać alternatyw. Na studiach pracowałam na słuchawce i rozwalało mnie ilu ludzi chełpiło się, że oni to już 10 lat są w tej sieci, tacy wierni klienci XD

To samo na rynku pracy w niektórych zawodach - siedzą na dupach bo wygodnie i
@Mescuda: Zastanawia mnie, czy ci „stali abonenci” tak gęsto narzekają na swojego dostawcę prądu czy gazu i dzwonią do PGE z zapytaniem czy mają dla nich ofertę dla stałych odbiorców XD

Nie pasuje Ci oferta operatora, który świadczy usługę i zarabia? To przenieś się do takiego, którego oferta Ci bardziej odpowiada.

Siedzę w tej branży tyle lat i zadziwia mnie, jak ludzie potrafią być roszczeniowi ze względu na „staż”. To nie