Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy #reprezentacja
#legia

Dobra, ale moze mi ktos wyjasnic co chcieli #michniewicz i #stanowski osiagnac wrzucajac ten filmik z odprawy? OK, Stanowski to sie domyslam, ale przeciez jako trenera to ta odprawa kompromituje Czesia na paru poziomach. Po pierwsze, to nie byla odprawa, tylko taki bardziej felieton dziennikarski z paroma fajnymi tekstami. Celem odpraw jest motywowanie zawodnikow i przekazanie im informacji taktycznych. Kompletnie nie rozumiem co innego miala spowodowac ta gadka niz #!$%@? i skompromitowanie zawodnikow. Co wiecej, za tym calym wywodem nie ida czyny, bo po takim pojezdzie po Emrelim, ze nie bedzie stawiac na zawodnika, ktory sie spoznia i imprezuje, Emreli gra caly mecz z Piastem. Samozaoranie na wyzszym poziomie.

Jednak najbardziej kompromitujace jest to, ze trener cos takiego opublikowal. Odprawy to powinna byc wewnetrzna sprawa druzyny, a juz na pewno nie powinny byc publikowane bez zgody klubu. Po czyms takim zadna powazna druzyna nie zatrudni kogos takiego, bo kazdy widzi, ze w momencie jak trener bedzie chcial odejsc, to spadnie na nich fala krytyki ze strony calego medialnego imperium.
  • 14
@miki4ever chciał narzucić narrację związana ze swoją bezkompromisowością.

Zarzuty wobec CM711 są dwa:

711
to że spuscil na dno Legię.

Ten filmik i narracja proponowana w nagłówkach ma na celu jedno: pokazanie że Czesiu to bezkompromisowy gość, który nie cacka się "z zelusiami".

Kadra i jej kibice to nie to samo co kibice klubowi. Mają mniejszą wiedzę o kontekście, bo nie siedzą w Legii. Owszem wiedzą że zostawił Legię w nieciekawej sytuacji,
@miki4ever: dla mnie to też jest niepojęte. Przez 711 to on nie powinien nigdy pełnić żadnej funkcji w reprezentacji (prywatne kliuby niech robią co chcą), ale przez to, że od lat wiadomo, że ma bezpośrednie łącze do Weszło to ja się dziwię, że ktokowliek chce go zatrudniać. Przecież to się zawsze kończy tak samo - Czesiu święty, piłkarze ofermy, prezes / właściciel nie docenił geniuszu itd., no i natychmiastowe źródło jakichkolwiek
@Niemamwiedzy: No i właśnie tu tego najbardziej nie rozumiem. Michniewicz bezkompromisowo najeżdża na Emreliego, a pare godzin później wystawia go w pierwszym składzie. Jakby to była odprawa w połowie meczu, który klub przegrywały 3:0 i w 2 połowie zrobił 3:4 to rozumiem, ale tutaj?