Wpis z mikrobloga

Co się pośmiałem z romansu i hipokryzji w Orod Szuris to moje, ale zastanawie mnie jedna kwestnia. Po co oni zkaładali kolejny konserwatwyny think tank, przecież o ich hipokryzji i romansie od kilku miesięcy plotkuje połowa warszawskiej palestry. Czy tam jest aż tyle hajsów? połowa z tych ludzi ma doktort z prawa, bez problemu by znaleźli dobrze płatną pracę w jakimś korpo. Czy oni naprawdę mają konserwatystów, którym sprzedają te swoie ideologiczne #!$%@?, za kompletnych durniów, że im nie będzie przeszkadzała ich hipokryzja? Czy warto się ośmieszyć by dalej ciągnąć hajs z grantów z Kremla, PISu czy kto to tam ich finansuje?

#heheszki #bekazprawakow #ordoiuris #bekazkatoli #4konserwy #neuropa #afera
  • 15
  • Odpowiedz
Czy oni naprawdę mają konserwatystów, którym sprzedają te swoie ideologiczne #!$%@?, za kompletnych durniów, że im nie będzie przeszkadzała ich hipokryzja


@lecho182: tak, czemu pytasz?
  • Odpowiedz
@lecho182: "Ideologiczni bojownicy" mają to do siebie, że często działają wbrew głoszonym przez siebie nakazom i zakazom, bo uważają, że w ich przypadku jest to "zło konieczne", a "cel uświęca środki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy oni naprawdę mają konserwatystów, którym sprzedają te swoie ideologiczne #!$%@?, za kompletnych durniów


@lecho182:
Nie to, że mają, Ci konserwatyści po prostu są kompletnymi durniami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czy tam jest aż tyle hajsów? połowa z tych ludzi ma doktort z prawa, bez problemu by znaleźli dobrze płatną pracę w jakimś korpo. Czy oni naprawdę mają konserwatystów, którym sprzedają te swoie ideologiczne #!$%@?, za kompletnych durniów, że im nie będzie przeszkadzała ich hipokryzja?


@lecho182: W takich kręgach polityczno - NGO do korporacji idzie się wtedy gdy jesteś naprawdę spalony.

Po drugie, śmiem twierdzić że praca na wysokim szczeblu dobrze
  • Odpowiedz
@lecho182: No widocznie im się opłaca tam siedzieć. To, że się ma doktorat z prawa nie znaczy, że jest się dobrym w tym, co się robi. PAD też ma doktorat z prawa i jakbyś miał taka potrzebę to byś go zatrudnił? Bo ja nie.
  • Odpowiedz
@not_me: PAD jako prawnik wcale nie musiałby być wcale taki zły. To że kłamie i łamie konstytucję wcale nie musi wynikać z niewiedzy.
  • Odpowiedz
@lecho182: moze oficer prowadzacy kazal. Moze tez wiedza ze na taki instytut moga dostwac rozne dotacje, robic projekty dla ziobrystow czy innych pisowcow i bez wysilku zgarniac dobra kase.
  • Odpowiedz