Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakbyście zareagowali na słowa od dobrego kumpla, że wyruchał by wam dziewczynę?
Byliśmy na imprezie, rozmawialiśmy o dziewczynach i jak są ubrane i dosłownie taki tekst wczoraj od niego usłyszałem, byliśmy wypici i w sumie z tego trochę pośmieszkowałem, ale teraz do mnie dociera, że gość chyba mówił serio i nie wiem co mam o tym myśleć. Jej nic nie gadałem bo pewnie by się wkurzyła.
Proszę bez śmieszkowania, że trzeba było mu zaproponować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki #kiciochpyta #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrolRyszardWspanialy: @fasttaker: widzę zdania podzielone. Ogólnie było tak jak pisałem, gadaliśmy i on do mnie "no twoja to najlepiej się ubrała aż bym wyruchał" czy coś podobnego. Ogólnie jak sobie analizuję cały wieczór to on chyba najbardziej nawiązywał kontakt do mojej, porównując do innych dziewczyn, które były z nami na imprezie. Może teraz sobie to dopowiadam, ale takie mam wrażenie. Niby dobry kumpel i nigdy nic nie bajerował, ale teraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: teraz to bym pewnie mu #!$%@?ł za taki tekst, ale wczoraj jednak byłem w innym nastroju i każdy był podpity. Dlatego właśnie dziś do mnie dotarło co się odwaliło