Wpis z mikrobloga

W punkt i ładna szpila w Stano. Sam o tym pisałem, ale moje zdanie nikogo nie obchodzi, bo jestem Wykopkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przypominam, że chłop jest dziennikarzem śledczym, więc jego oburzenie może wynikać z tego, że wie więcej
#mecz #weszlo #kanalsportowy
KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump - W punkt i ładna szpila w Stano. Sam o tym pisałem,...

źródło: comment_16435404361aKfJVRYJqcgbLkPSNIaPf.jpg

Pobierz
  • 18
@ms86 czyli Stanowski ma podwójna moralność. Rozumiem jakby słowikowi nie zostały postawione zarzuty to by się tak nie sapał o te połamane kręgosłupy? Ucięte palce? Zabójstwa? Albo zaraz wyjedzie gdzie tam sprzedawanie meczy do mafii pruszkowskiej są przecież grzechy i grzeszki. A może takie zachowanie pokazuje że faktycznie ma gdzieś moralność i mafie chodzi tylko o hajs i #!$%@? Najmanowi
@ms86: No rzeczywiście. Slowik tez przez jakiś czas zarzutów nie miał, później był ułaskawiony i znowu zarzutów nie mial. A teraz już odsiedział swoje, ale stanoski wie, ze za mało. Wujek za to nie miał zarzutów a wszyscy wią kiedy i do kogo dzwonił 711 razy. No spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms86: No rzeczywiście. Slowik tez przez jakiś czas zarzutów nie miał, później był ułaskawiony i znowu zarzutów nie mial. A teraz już odsiedział swoje, ale stanoski wie, ze za mało. Wujek za to nie miał zarzutów a wszyscy wią kiedy i do kogo dzwonił 711 razy. No spoko

@Chekatomba: przecież słowika też uniewinnili z najcięższych zarzutów xDD złoty człowiek w takim razie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kismeth Słowik dal 100k łapówki - sam się tym podobno chwalił, a Walesa nie wiedzial kto to kest słowik niby xD

@ms86: ja mówię o wyrokach już z ostatnich lat. Prawomocnych ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie moge znaleźć jednoznacznych ale dosyć znamienne jest to, że Michniewicz sam zgłosił się zeznawać 2 dni po tym jak zatrzymano Piotra Reissa w tej sprawie.

@IIIlIII: taktyk w życiu zawodowym i prywatnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)