Wpis z mikrobloga

Budwajzer odpisał Braunowi na to pismo

ODPOWIADAM POSŁOWI BRAUNOWI jako obywatel, prywatnie i wprost.

Szanowny Panie Pośle,

pierwotnie nie planowałem odpisywać na Pana prowokacyjne i pełne insynuacji pismo, w którym zarzuca mi Pan stosowanie wyimaginowanego „sanitaryzmu społecznego”. Uznałem, że lepiej podejść z humorem i dedykować Panu wiersz „Hymn antyszczepionkowca”.

Jednak w ostatnich dniach nie jest mi do śmiechu. Dziś odbyło się ostatnie pożegnanie Pani Jolanty – wieloletniej pracownicy MPK Wrocław. Z powodu choroby COVID-19 w przeciągu dwóch tygodni zmarła nie tylko Ona, ale także Jej najbliżsi – Siostra i Rodzice. Żadna z tych osób nie była zaszczepiona.

Tzw. ruchy antyszczepionkowe, z Panem na czele, prowadzą skrajnie szkodliwą działalność. Dezinformujecie ludzi, wzbudzacie w nich niczym nieuzasadniony strach i nakłaniacie do nieprzyjmowania szczepionek przeciwko koronawirusowi. Jest to zachowanie nie tylko niegodne Posła na Sejm Rzeczypospolitej, ale także nieprzyzwoite i niedopuszczalne z czysto ludzkiego punktu widzenia.

Niegodnymi wypowiedziami i groźbami, kierowanymi choćby pod adresem Ministra Zdrowia, przynosi Pan hańbę parlamentaryzmowi i szkodzi słusznej sprawie, jaką ponad wszelkimi podziałami powinna być walka z epidemią. Tymczasem sam rozsiewa Pan epidemię chamstwa i głupoty. Nawiązania do haseł wykorzystywanych przez nazistów w Auschwitz w takim kontekście i to właśnie w Polsce są kpiną z historii Polski i tragicznego losu milionów ludzi.

Brak szczepień prowadzi nie tylko do wydłużenia się samej pandemii i ograniczeń z niej wynikających, ale przede wszystkim skutkuje nadmiarową liczbą zgonów. Dlatego apeluję do Pana o opamiętanie się

i przyjęcie szczepionki przeciwko COVIDiotyzmowi. Mam nadzieję, że jeszcze nie jest na to za późno.


sos: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10218062554310100&id=1674177309

#wroclaw #mpkwroclaw #braun #konfederacja #szury
CesarzPolski - Budwajzer odpisał Braunowi na to pismo

 ODPOWIADAM POSŁOWI BRAUNOWI ...

źródło: comment_1643484701V2vjB6IoCJcQP95LMSQvOF.jpg

Pobierz
  • 9
@Lubie_Budyn: Braun to powinien tego cwaniaczka pozwać za naruszenie dóbr osobistych. Raz że zwyzywa go od ruchów antyszczepionkowych na niby których czele stoi (co nie jest prawdą bo nie jest żadnym prezesem) a dwa, że niby nakłania do nieprzyjmowania szczepień co już jest manipulacją i kłamstwem ze strony tego grubasa wrocławskiego.
Tylko że niestety Braun nie ma ważnej cechy w polityce - bezczelność. Jest zbyt dobroduszny więc na niego wszyscy skaczą