Wpis z mikrobloga

czemu w sumie wykopowe ścierwo ma o niego ból dupy? Odwalił coś?


@WujaTHC: bronił policji na początku pandemii jak ganiała za chodzenie po lasach czy jedzenie ryby.
  • Odpowiedz
Mam radę. Jak masz gówniane pojęcie w temacie o którym próbujesz się wypowiadać to zamiast się wypowiadać po prostu milcz to będziesz się mniej błaźnił januszu.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: to pokaż mi Januszu jeden wyrok za nielegalne przetwarzanie danych osobowych polegających na wykonaniu zdjęcia prywatnym telefonem. Tylko jeden wyrok. Wtedy będzie to oznaczało, że tak wygląda wykładnia prawa a nie twoja, gówniana interpretacja wykopku.
  • Odpowiedz
to pokaż mi Januszu jeden wyrok za nielegalne przetwarzanie danych osobowych polegających na wykonaniu zdjęcia prywatnym telefonem.


@Anakee: Nie muszę ci pokazywać wyroków bo przepisy jasno mówią co jest przetwarzaniem danych osobowych, co taką daną osobową stanowi i w jakich sytuacjach policjant może dane osobowe przetwarzać. A to, że nie odnajdę ci wyroku (bo akurat wyobraź sobie, że w domu nie posiadam dostępu do lexa i nie chce mi się)
  • Odpowiedz
Nie muszę ci pokazywać wyroków bo przepisy jasno mówią co jest przetwarzaniem danych osobowych, co taką daną osobową stanowi i w jakich sytuacjach policjant może dane osobowe przetwarzać. A to, że nie odnajdę ci wyroku (bo akurat wyobraź sobie, że w domu nie posiadam dostępu do lexa i nie chce mi się) nie znaczy, że prawo nie zostało złamane. Ba. Nawet jakby w ogóle w danej sprawie nigdy nie zapadł żaden wyrok
  • Odpowiedz
egalna publikacja wizerunku nie sprowadza sie tylko do zamazania twarzy jesli i tak osobe da sie rozpoznac po charakterystycznym ubiorze, sylwetce, znakach szczególnych itd,


@ostr: ktoś kogoś ukarał za Jarosław W., syn prezydenta Lecha Wałęsy? :D często robione przez dziennikarzy
  • Odpowiedz
to rozumiem że policjant nie jest już obywatelem xD


@Zoltrix__: Wykonując czynności służbowe policjant działa wg prawa i wg tego i tylko i wyłącznie tego na co prawo mu pozwala. Sprawa wygląda zupełnie inaczej gdy robi coś w czasie wolnym. Innymi słowy. Policjant po służbie może sobie zrobić zdjęcie do użytku prywatnego ale nie może robić sobie zdjęć osób zatrzymanych do użytku prywatnego.
  • Odpowiedz
@Smokalaskanski: Oczywiście że tak ulomie. Policjant jest funkcjonariuszem publocznym i jako takiego wg prawa wolno ci nagrywać bez pytania o zgodę, sebix z kolei osobą publiczną nie jest i samo robienie fot jeśli nie są one związane z działaniami jest zabronione, a już tym bardziej nie ma żadnego uzasadnienia do upubliczniania takich fot na instagramach.
Gdyby poszkodowany zgłosił smerfa do sądu miałby bagitetowy debil nieprzyjemności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smokalaskanski: Nie ma niższej kategorii "człowieka" niż milicjant. Musimy ich wszystkich napiętnować - ich żony rodzicòw dzieci. Gardzić nimi na każdym kroku - niech im ich żony trują dupę, że sie koleżanki odwrocily, a dzieci przychodza z placzem ze sa wytykane w szkole!
Innej metody na tych skur... nie ma. Powtarzam - polski milicjant to pod-człowiek.
  • Odpowiedz