Wpis z mikrobloga

@Smokalaskanski A co to za podwójne standardy? wanabee youtuber z telefonem nagrywający funkcjonariuszy: oooooo bohater ukazuje rzeczywistość systemu..... "Ja to nagrywam"
.....Policjant robiący focie lumpa zatrzymańca..... uuuuu tak nie wolno xD...... Sprawiedliwość wykopu, wykop wydał orzeczenie xD
  • Odpowiedz
@Smokalaskanski: i bardzo dobrze! Dość tolerowania w Polsce przestępców. Naprawdę fajnie wszystko, ja rozumiem każdy popełnia błędy, ale miarka się przebrała. Należy #!$%@?ć wszystkich złoczyńców z naszego kraju, pozamykać albo wygonić w #!$%@?. To już nie są lata 90te, koniec z tym.
  • Odpowiedz
@Alfa-spierdox88: wiem ze tam w policji z zasady jestescie tępi wiec wyjasnijmy: tak podwojne standardy oczywiscie ze tak, nie obowiazuja te same standardy kiedy nagrywa obywatel a kiedy nagrywa funkcjonariusz, funkcjonariusza tez wiąże szereg procedur dot. prywatnego sprzetu itd ktore mnie prywatnie nie, a dwa obywatel tez musi sie liczyc z tym ze poniesie konsekwencje jak filmik narusza prawa osob
  • Odpowiedz
@ostr
@Michaelo_proteino wiem że wykopki są #!$%@? i tępe. To wyjaśnijmy to: Ustawa ta sama o publikowaniu wizerunku. A żaden urzędnik nie jest zobowiązany robić caly czas to co obywatelowi się będzie podobało. Nie zakazuje mu etyka. I nie ma procedur zakazujących używania prywatnych sprzętów. I tyle a że nie podoba to sobie piszcie na wykopie. xD osoba publiczna xD przeczytaj o kogo chodzi xD
  • Odpowiedz