Wpis z mikrobloga

Ile dajecie mi szans, że #p0lka mnie nie odstrzeli przez wzrost ? xD
Póki co, umówiłem się z nią na niedzielę, zgodziła się. Dodatkowo przyjąłem taktykę tzw. eliminowania siebie- że jak nie zdołał jej zniechęcić mój opis, to muszę ruszyć tyłek i zniechęcić do siebie osobiście
Laska ma #tinder od dwóch dni, twarz i figura 7,5/10 i 177 wzrostu. Pewnie skubana nie wie jaka jeszcze jest inflacja wzrostu i ilu spermiarzy będzie się do nien dobijać.
Btw : nie mam 177, mam 175, ale dowalę FILSy na grubej podeszwie xD

#badoo #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #przegryw #blackpill #wychodzimyzprzegrywu #wzrost #rozowepaski #niebieskiepaski
Aparatowy_rozlewu - Ile dajecie mi szans, że #p0lka mnie nie odstrzeli przez wzrost ?...

źródło: comment_1643414018BInEEONK49kMy0GxKEkOhL.jpg

Pobierz
  • 16
@Aparatowy_rozlewu: "Ja czasem mogę mieć 178cm :D " - niesamowite, naprawdę.

A OP może mieć czasem ponad 2 metry jak stanie na schodku i co?

Ogólnie, skoro napisała "xd" pytając o wzrost, a dodatkowo jeszcze ci napisała, że czasem może być wyższa, to raczej może i się spotka, ale drugiego spotkania nie będzie.
akurat wysokie dziewczyny są bardziej normalne pod tym kątem, to te karaluchy 160 w kapeluszu mają #!$%@? na punkcie wzrostu.

Ja byłem kiedyś z dziewczyną co miała 183 i nikomu to nie przeszkadzało.


@hitherto: Trochę w tym prawdy, bo po prostu nauczyły się, że dużego wyboru nie ma, a jak jakiś się znajdzie to jest zajęty przez karakana 160 ( ͡° ͜ʖ ͡°)