Wpis z mikrobloga

Młoda dziewczyna. 1 rok studiów, całe życie przed nią... powiesiła się. Pomimo tego że nic na to nie wskazywało zdecydowała odebrać sobie życie.

Nie wiem jak Wy Wykopki się prowadzicie w życiu, nie wiem jakie macie plany i cele na przyszłość, ale takie "rozwiązanie problemu" nie jest niczym dobrym. Zamiast się szkalować, nakręcać w spirale gonitwy za "celami życiowymi" postarajcie się przeżyć życie tak jak Wam to odpowiada, nie pod dyktando i cele wyznaczone przez kogokolwiek. Wspierajcie się nawzajem i nawet osoby których nie znacie, albo znacie ich tylko jako zapisany kod zero jedynek które latają między odbiornikami. Po drugiej stronie klawiatury też jest człowiek z krwi i kości. To nie wymyślony nic nie znaczący awatar. Za tym człowiekiem często kryją się problemy, kompleksy itp. Pomagajcie sobie nawzajem bo to może ocalić czyjeś życie. Serio.

Ot takie moje pierwsze luźne przemyślenia napisane w eterze mikro.

#samobojstwo #depresja #przegryw #szkola #studia #edukacja
  • 34
  • Odpowiedz
@bloodyhell666:

postarajcie się przeżyć życie tak jak Wam to odpowiada, nie pod dyktando i cele wyznaczone przez kogokolwiek


No przecież tak zrobiła. Samobójstwo nie zawsze jest złą opcją.
  • Odpowiedz
@bloodyhell666: mam wadę serca przez którą nie mogę robić 90 procent rzeczy jakie bym chciał. Zawodowo też leżę i kwiczę, 10 lat rozwoju poszło w piach. Czasem jest się w sytuacji gdzie rzeczywiście to jest jedyne satysfakcjonujące wyjście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@bloodyhell666: a wziales pod uwage, ze ktos moze nie miec celow i planow na przyszlosc? Dlaczego uznajesz to za pewnik?
Znam cala mase ludzi, ktorych gowno obchodzi sluchanie problemow drugiej osoby, wola uslyszec, ze jest super, ekstra, ze jakos zycie leci. Wiesz dlaczego? Bo sluchanie o problemach natury psychicznej jest za ciezkie, tam trzeba moze rzeczywiscie cos przeanalizowac, cos doradzic. Ile razy na swoje uzewnetrznienie usluszalam '#!$%@?', i nic wiecej
  • Odpowiedz
@bloodyhell666:

masz rodzinę? Matkę, ojca, siostre, brata? Wiesz w ogóle co to jest kochać bliską Ci osobę? Jakbyś się poczuł gdyby ktoś dla Ciebie najbliższy popełnił samobójstwo którego można było uniknąć?


Śmierć tzw. bliskich to jedne z bardziej pozytywnych doświadczeń w moim życiu, zamiast smutku była radość i ulga...
  • Odpowiedz