Wpis z mikrobloga

@kaef_v2: Kto pracował na kurierce w stolycy ten się w cyrku nie śmieje. Policja i Miejska ma #!$%@?, bo to też ludzie i wiedzą, że robotę trzeba jakoś zrobić. Oczywiście wykopowe społeczniki wydrapaly by Ci oczy za zaparkowanie na krawężniku, albo powierzchni wyłączonej z ruchu. Ciekawe tylko kto przynosiłby im paczuszki z Zalando, gdyby nie pan najgorszy na świecie, który nielegalnie parkuje.
@BrockLanders: tak wiem że piesi nie mają mózgu i jak wchodzą na droge to każdemu sie włącza nieśmiertelność i nie umieją np. wychylić głowy zza samochodu, rozejrzeć się, przepuścić auta itd. przecież korona z głowy spaść nie może
@Stanley666: Oczywiście ze to mnie denerwuje. Mi tylko chodzi o sam fakt jak niebezpieczne stały się przejścia dla pieszych. Ja popieram szkalowanie tego typu zachowań jak na zdjeciu, ale przeraża mnie fakt do jakiego problemu to urosło. Tak jak piszesz, teraz przy takiej sytuacji jestem przerażony czy jakaś zbłąkana dusza mi nie wybiegnie na pasy, a po prostu nie powinno tak być. Nie mowie tu o prawie i przepisach, mowie o
@droid43210: bo to jest patologia. i to nawet nie jest twoja czy innych kurierów wina. to problem systemowy. robienie sklepów BEZ miejsca do dostaw, albo wygodnickie podejście logistyków. a to że sm czy policja na to przyzwala tylko zwiększa potem sakle problemu. gdybyś o 5 rano stanął na jezdni na awaryjkach nie było by problemu, ale jak staniesz na środku chodnika, przejścia dla pieszych i zablokujesz je o 10 to jest
Pobierz mateopoznan - @droid43210: bo to jest patologia. i to nawet nie jest twoja czy innych...
źródło: comment_1643473770LsorMpDOuvSeWc5b8gZIgK.jpg