Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widac, a poza tym trzeba być chyba colemanem żeby z takim rekawem bylo widac ze łapa siedzi, maksymalnie rekaw powinien byc do polowy bica, a nie do lokcia
  • Odpowiedz
@Lewusx: ok, no to: pomimo korzystnej budowy ciała eksponujesz je w bardzo niekorzystny sposób. Po obejrzeniu tych zdjęć nie pomyślałem sobie: "k-----s muszę iść na pakernie żeby się tak d-----ć", a bardziej: "ale dałn". Nie bierz tego do siebie, to jest po prostu moja początkowa rakcja na fotke.
Fotka po prawej nie wygląda dobrze, bo podbródek cofnąłeś i najszerszy grzebietu wyeksponowałeś, przez co nie wyszło to onieśmielająco. Pamiętam, że pisałeś
Gacrux - @Lewusx: ok, no to: pomimo korzystnej budowy ciała eksponujesz je w bardzo n...

źródło: comment_1643364789uf85OrJUpm49wD8YbtdUEh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gacrux: Stary, ale te zdjęcia to kadry z wideo. Wideo które ma skontrolować tylko czy robię postęp w redukcji.

A Zyzz, wyobraź go sobie bez tego topa, wypchał biodra do przodu, zamiast trzymać je w naturalnej pozycji lub co jeszcze korzystniejsze cofnąć. Powiększył sobie typ górę, ale też talię, brzuch zakrył dłońmi, czego też się nie robi.

Uwierz mi, że w topie, ustawiając się do zdjęcia specjalnie żeby wyszło jak
  • Odpowiedz
zyzz był najlepszy.


@Lewusx: ano, dzięki niemu zmieniło się moje postrzeganie rzeczywistości. Pierwszy i ostatni raz w historii, postać z internetu tak mocno wpłynęła na moją codzienność. Dzięki niemu stałem się kimś lepszym. Długo nie mogłem się pogodzić jak usłyszałem, że dostał zawału.
Ale wracając, wrzuć jakieś zdjęcia z innymi pozami. Może tylko to jest takie niekorzystne?
  • Odpowiedz
@Gacrux: Ja mam wyglądać korzystnie na scenie, nie na zdjęciu. ;)

Na instagram: Lewus_kulturysta znajdziesz jakieś fotki może lepszej jakości i w lepszej kondycji.
  • Odpowiedz