Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj: To się nie dzieje naprawdę. W naprawdę bierzecie tego typu gówniane programy które są zrobione prawdopodobnie w ten sposób żeby wywoływać reakcje takie jak twoja u ludzi ora oburzenie w komentarzach gdzieś na YouTube pod nimi na poważnie XD Widziałem urywki tego programu i tak się składa, że jedna para z tą laską co się zdziwiła jak nie było kolacji była zrobiona jakby ten chłop miał ośmieszyć ją pomimo tego,
@swiety_spokoj: aż obejrzałem ten fragmencik i nie była aż taka zła dla niego. Trochę pustego śmiechu, ale to pewnie taki styl bycia i też jej stres i brak obycia z kamerą. Typ ogólnie ma #!$%@?. Ciężko z tego cokolwiek wykrzesać. Mógłbym mu pomóc, miałbym kilka pomysłów na to co u niego można zrobić ale kosztowałoby to #!$%@? siana + min. kilka lat na siłowni. Genetycznie #!$%@?ł, ale dzisiaj (może poza nikczemnym
@swiety_spokoj: oglądałem wszystkie odcinki tego programu i mam jedno główne przemyślenie:

Faceci/Mentorzy (bo tak są nazywani w tym programie ci którzy mają uczyć) - mega miłe podejscie do kobiety, którą mają czegoś nauczyć, rozmowy psychologiczne, fajne rady, wszystko delikatnie, spokojnie, przyjacielsko.

Kobiety/Mentorki- wyśmianie warunków życia przegrywa, którego mają uczyć, skupianie się na wadach, pomysły na wyjście z przegrywu typu "zrobimy ci tatuaż" (typowi któremu będzie tatuaż pasował jak grubiej babie tribal
tak ona tam się śmieje i prowadzący z powodu tego ze się nie umył xD zdecydowanie smród spod pach to największy problem tego typa


@adrian-iwanski: gość może cierpieć na nadpotliwość? Ja też się pocę jak świnia pod wpływem stresu. Przecież jak wzięli takiego biednego mirka przed kamery to raz dwa się zrobił cały mokry.

są zrobione prawdopodobnie w ten sposób żeby wywoływać reakcje takie jak twoja u ludzi


@Cztero4tomowy_: raczej