Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, ostatnio wyłapałem bana za to, że ktoś włamał mi się na konto i naubliżał moderacji. Po miesiącu w końcu przywrócili mi konto (w międzyczasie zmieniłem hasło i włączyłem weryfikację dwuetapową) ale widzę, że znowu jest jakiś problem, ponieważ nie można zalogować się w aplikacji mobilnej. Wyskakuje jakiś błąd, wygląda to dziwnie. Aplikacje przeinstalowywałem, a teraz uznałem, że lepiej ją w ogóle usunąć (podejrzewam, że to właśnie przez nią doszło do włamu na moje konto). A więc moje pytania są takie, czy mam się znowu obawiać przejęcie konta? Czy aplikacja zostanie naprawiona? Czym może być spowodowane jej niedziałanie?
#moderacja #wykop #banki #administracja
  • 9
@sylwke3100: @login-rozowy_pasek: Zrobiłem to, pojawił się odpowiedni komunikat. Niestety nic to nie zmieniło, ponieważ w apce pojawia się mój awatar tak jakbym był zalogowany, ale wyskakuje ciągle błąd i nie można nić obejrzeć. Przed przejęciem konta miałem podobnie, też odinstalowałem teraz aplikacje.
@login-rozowy_pasek: Mi moderacja napisała w e-mailu, że wiedzą o włamaniach na konta (też musiało być ich więcej). Dlatego dopiero po miesiącu cofnęli mi bana ;) Nie znam się na bezpieczeństwie aplikacji w telefonie (też staram się korzystać z jak najmniejszej ich ilości), ale mam wrażenie, że te włamy miały jakiś związek z aplikacją mobilną wykopu. Tym bardziej, że wpisy pisane nie przez moją osobę, wyświetlały się jakby były robione z telefonu
@michael323: Kurczę, to może powinnam zastanowić się nad korzystaniem z apki, nie dość, że wygląda amatorsko to tak samo działa... Co prawda korzystałam dwa lata i nic się nie działo ale nigdy niewiadomo. Moderacja musi zatrudnić osoby powyżej 13r.ż xD