Wpis z mikrobloga

@kidos: dziewiąty miesiąc tu mieszkam, próbowano mnie już swatać ale jestem i będę anty, nie szukam problemów, obywatelstwo to detal, mówię po niemiecku, nie pracuje fizycznie, narzekać nie mogę
@kidos: jeszcze szerzej, to książkę możnaby napisać. Nie hejtuje Polski, po to moja ojczyzna, chcę tylko zaznaczyć że mogą być lepsze perspektywy życia. Jedna z nich to na przykład rynek nieruchomości, kultura pracy, życzliwość obcych ludzi. Niestety Polska średnio wypada w wielu rankingach szczególnie moich osobistych -> także moją wypowiedź należy traktować czysto subiektywnie.
@TakiTaki: tyle że mi na wszystko starcza, nie mam specjalnych wymagań, praca NIE fizyczna co warto podkreślić, obecnie z 4h pracuje i 4h się #!$%@? koncertowo XD z natury jestem oszczędny, dalej się zobaczy, rozważam "Ausbildung" czyli kształcenie w jakimś opłacalnym zawodzie ale nie bardzo mi się chce, znowu egzaminy zdawać, chodzić do szkoły jprd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Serylek: z takim podejściem do życia to ciężko osiągnąć coś więcej. Kształć się. Warto.

Te 2800 zł to trochę przesada. Tyle zarabiałem w 2008 roku.
Ktoś kto obecnie ma tyle wypłaty to jest osobą nieogarniętą życiowo.
@TakiTaki: ale ja się kształcę, ucze się tego co potrzebuje i chce, tj. języki obce, kurs programowania java już wykupiłem i coś tam skrobię, to mi bardzo zaprocentowało, tylko 2 miesiące na emigracji pracowałem fizycznie z około 9 msc, to jest wynik zajebisty.