Wpis z mikrobloga

@tabascosauce: nie da rady się tego pozbyć, próby skończą się wiekszymi i bardziej widocznymi miejscowymi zniszczeniami. Ta koperta jest miękka i takich uderzeń złapiesz jeszcze więcej.
Jak nosisz ubrania z zamkiem np bluzę z kapturem to jak jest rozpięta to trzymaj suwak odrobinę wyżej a nie na samym dole- jak się chodzi to ten dół ubrań się rusza i suwak potrafi walnąć w zegarek i zostawić właśnie taką okrągłą wgniotkę.
@thewickerman88: Właśnie otwierając drzwi od auta musiałem jakoś obić niechcący, bo uderzyłem lekko ręką. Ogółem pod tym względem to nie polecam tych współczesnych casio retro (wiadomo to nie jest zegarek z wyższych półek cenowych), jak bransoleta ze stali szlachetnej jest spoko (przynajmniej w srebrnych modelach, w innych jeszcze ponoć się ściera kolor), to właśnie te koperty łatwo się rysują i jak wspomniałeś są miękkie, w sklepach oczywiście o tym z jakiego
@: Idź do jubilera może ma jakąś metodę żeby to zalać srebrem albo innym stopem ale i tak będzie ślad. Albo to stal nierdzewna i musiałbyś o wypełnieniu stalą polerować na nowo albo chrom i wtedy chyba trzeba drzeć obecną warstwę i robIć nową.

Gx
Idź do jubilera


@Man_of_Gx: Jubiler weźmie więcej za „trzaśnięcie drzwiami”, niż ten zegarek kosztował. Tu są tylko dwie szkoły – nie przejmować się, albo zaryzykować jakiś domowy patent.