Wpis z mikrobloga

@Xune: a na jakiej zasadzie niby nie jest zgodny? To jak na siłowni nie masz ręcznika i cie ktoś #!$%@? to też biegasz do sądu? Ogarnij xD
  • Odpowiedz
@DudziN123: I co ten artykuł mówi? Gdyby to byli chorzy na izolacji to by wchodził ten artykuł w grę ale samo nie noszenie maski nie powoduje, że ktoś zagraża innym. Sądy niejednokrotnie wskazywały, że nie można przyjmować założenia, że ktoś jest chory ot tak co choćby w temacie kwarantanny granicznej było rozpatrywane.
  • Odpowiedz
@kcrgs: to jest spółka panstwowa na którą wszyscy płacimy podatki. Z naszych pieniędzy kupowane i remontowane są tory kolejowe i pociągi. Widzę, że niektórzy mają syndrom niewolnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Są zasady, że w trakcie przejazdu trzeba być w masce, a dzbany nie dość, że nie chcą się dostosować to jeszcze burdy robią... Szacunek dla tej Pani. @Re_mi: regulamin powinien mieć poparcie w przepisach prawa a nie stanowić wbrew nim, a dla pani za co szacunek? Jak policja wlepia mandaty to wykopki plują ale jak blondyna się awanturuje to wykopki - brawo, ekstra szacunku. Ha tfu na was pajace bez kręgosłupa
  • Odpowiedz
@Katiee:

intercity ma swój regulamin, nie pasuje to nie jedziesz i tyle ¯_(ツ)


Gówniany regulamin dowolnej firmy nie jest wyżej konstytucji, nie sadzisz? Niech wprowadza, że nie wożą gejów albo czarnych to zobaczysz jaki byłby łomot pękających dupsk ¯_(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@DudziN123 ano ma, wiec suma summarum mogli spisac numer i wysiasc, a dopiero pozniej od pkp uzyskac personalia do ewentualnej sprawy w sadzie. Pewnie gdyby wiedzieli, ze nie ma w regulaminie takiego zapisu dotyczacego imienia i nazwiska tak jak wiedza, ze maseczek nosic nie trzeba, to pewnie wysiedliby bez problemu.
Ja tez bylem przekonany, ze ma obowiazek wylegitymowania sie. Z jednej strony nieznajomosc regulaminu nie zwalnia ze stosowania, z drugiej strony jesli
  • Odpowiedz
Co ty porównujesz xD moze porównaj od razu do skoku z mostu, albo #!$%@? wezuwiusza xD dałem Ci przykład z siłowni. To jest podobna kwestia. Higiena i bezpieczeństwo. Masz ręcznik wchodzisz. Nie masz #!$%@?. Proste.
@kogi:
  • Odpowiedz
dopiero dzięki kowidowi widać z jakimi idiotami tutaj siedzimy xD założenie maseczki to procedura medyczna xD i mijasz takich kretynów na ulicy i nawet nie masz świadmości że to taki debil ha tfu wam do ryja
  • Odpowiedz
@kcrgs: Ręcznik chroni urządzenia przed Twoim potem i daje komfort innym, maska przed niczym nie chroni. Taka mała różnica. Rozumiem, że dalej nosisz je na świeżym powietrzu?
  • Odpowiedz
@kogi: Jeśli kupując bilet zostałbyś poinformowany, że musisz skakać jak żaba to tak. W tym przypadku kupując bilet jest się informowany na każdym kroku o obowiązku posiadania maseczki więc jeśli chcesz jechać to zakładasz maseczkę i bez gadania.
  • Odpowiedz
@kcrgs: Widocznie skoro wg nich założenie maski jest procedura medyczna to konieczna zmiana obuwia na siłowni już podchodzi pod operacje XD „Nie będę zmieniał obuwia bo dostanę grzybicy stop” albo „Jestem wolnym człowiekiem, mogę ćwiczyć boso”
  • Odpowiedz
@erixon: Ta informacje jak i to całe zakrywanie ust i nosa jest BEZPRAWNE. Nie można wprowadzać czegoś co nie jest zgodne z prawem, nawet jeśli to jest państwowa spółka czy prywatny biznes. Rozumiesz?
  • Odpowiedz