Wpis z mikrobloga

@Benzen: To też tak nie do końca. Jak ZSRR wysłało pierwszego satelitę na orbitę okołoziemską to sie USA obudziło z ręką w nocniku że rosjanie mają rakietę zdolną przenieść ładunek atomowy w dowolny punkt ziemi i go użyć. To samo było po wystrzeleniu pierwszego człowieka na orbitę, nie dość że wystrzelą rakietę z głowicą to jeszcze moga odpalić tę głowicę dokładnie w punkcie o który im chodzi.
Owszem po ruszeniu programu
@balin1: mam gdzieś głęboko ruska propagandę. Tylko dalem wrzutę bo do pracy inżynierskiej potrzebowałem. Ale nie ma to jak się dosrac o byle gówno według swojego widzimisię, bo #!$%@? ruscy na granicy.. Wstydź się.
@Datex: O ile zawsze żenuje mnie jak wykopki próbują zdyskredytować osiągnięcia ZSRR na tym polu, a szczególnie dlatego, że zarówno PRL jak i wolna Polska to kompletne zero w tej dziedzinie tak wolałbym skoncentrować się jednak na tym co jest dzisiaj. Osiągnięcia Federacji Rosyjskiej w 2021:

-narobienie 15 tysięcy śmieci na orbicie co niemal walnęły w chińską stację i ISS
-oskarżenie, że amerykanka wywierciła dziurę w kapsule (nie wiem czy to
@Benzen @Datex w wyścigu kosmicznym chodziło o to aby doprowadzić związek radziecki do bankructwa i plan się udał. A lądowanie na księżycu już było czystym utarciem nosa sowietom
Chiny mają bardzo poważne ambicje, których nie zrealizują w pojedynkę


@texas-holdem: Tu bym był bardzo ostrożny. Jak na razie idzie im naprawdę lepiej niż dobrze - biorąc pod uwagę poziom startowy, postęp i aktualny stan. Sądzisz, że ruscy faktycznie byliby w stanie zaoferować im coś przełomowego?