Wpis z mikrobloga

Skąd się bierze ten cały jad jeśli chodzi o domy do 70m^2????

Ktokolwiek napisze, że to dobry pomysł, albo, że sam chce coś takiego wybudować, to z automatu 90% wykopu pluje na niego jadem.. o hui chodzi?

Ktoś chce sobie budować coś takiego, to niech sobie buduje w czym problem?

Pytam, bo widzę to na tym portalu od miesięcy, tak jakby takie domki równały się budowaniu burdelu, czy spalarni zwłok XD

#nieruchomosci #nowylad #budownictwo #budowadomu
  • 35
@eiaculatiopraecox: @01101010_01100001: @kiedysbedetuplatynka: @stefan_banach: @Destruktor_20:

Ja to rozumiem, ale nie ma aż takiego jadu w innych tematach... nawet jak jest jad w jakimś temacie, to w przypadku jak się nie zgadzam, to jest w stanie sobie powiedzieć "no tak mają inne zdanie bo (coś tam)". Tak tutaj, nie ogarniam dlaczego wszyscy są przeciwko, powody które podają są najzwyczajniej (dla mnie przynajmniej) dziwne i bez znaczenia...
@EdgyCaesar97: Bo to jest bubel prawny, a załatwienie pozwolenia na dom to nie są miliony. Jak mieszkasz w dobrze zarządzanej gminie to masz pozwolenia bez problemu w miesiąc.
No, a tutaj niby możesz pobudować ten dom do 70 m2, ale jak nie masz niektórych papierków to np. nie podłączysz prądu stałego, też czytałem, że może być problem sprzedażą. Powodów podają kilkanaście dlaczego pobudujesz taki dom, ale w przyszłości możesz mieć z
@inko-gnito: Nie i? Żeby rozmawiać o np. nauce, nie trzeba być naukowcem, "trust me, oni nawet tego nie sprawdzają".jpg

W takim razie co może pójść aż tak bardzo nie tak, że taki pomysł jest wprost z piekła rodem? Co drzwi będą krzywo? No to będą krzywo.. xD (serio pytam)

Czy chodzi tu tylko o to, że branża budowlana się posrała, bo już nie dadzą im tyle zarobić?