Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirunie mam szybkie pytanko.

Chciałbym zacząć korzystać z tindera. Tylko chciałbym oszukiwać na wieku. Myślicie ze obniżenie swojego wieku o te 5-7 lat to dobry pomysł? Jakiś czas temu zerwałem z dziewczyną i mam ochotę przespać się z każdą laską tylko po to żeby podbić swoje ego. Mam obniżoną samoocenę a mój były związek #!$%@?ł mnie po całości. Chciałbym robić z kobietami to co one robią z facetami. Jedna ranka maks i zmiana dziury.

Oczywiście zależy mi na tym żeby system widział mnie jako te 23-25 lat żeby wyświetlały mi się młode i głupie dupy. Nigdy nikt nie trafił u mnie z wiekiem więc nie da się go tak łatwo określić. Nie jestem brzydki. Dziewczyny się za mną oglądają nawet jak są z facetem. Ale to chyba normalne bo one zazwyczaj obczajają facetów. Chodzę na siłownię i mam ten lekki zarys mięśni. Ubieram się modnie i jestem przystojny. Jestem zabawny, często się uśmiecham i koledzy/znajomi mnie lubią. Uśmiechają się do mnie milfy i szare myszki. Jak byłem ze swoją to jej koleżanki chciały się zesrać z zazdrości że z nią jestem. Nawet jedna na swoim weselu do mnie spermila xD

Tak wiem. Po co to robię skoro mam tyle zalet i mogę mieć dobry związek. Chciałbym i na pewno będę go miał ale na razie chce się pobawić jak mały gówniarz. Muszę sobie odbić ostatnie lata z tą walniętą idiotka ktora chciała mnie tresować jak psa. Możliwe że w tych dziewczynach będzie ta jedyna.

#tinder #badoo #zwiazki #seks
#podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #randkujzwykopem ♯przegryw #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ed7d56f7bdff000a9336ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 19
  • Odpowiedz
Możliwe że w tych dziewczynach będzie ta jedyna.


@AnonimoweMirkoWyznania: jak zaczniesz traktować kobiety jak mięso, to raczej przegapisz tą jedyną...
...która i tak nie istnieje ¯\(ツ)_/¯
szczesliwy zwiazek to sztuka komproisu i lata pracy nad sobą i związkiem ¯\
(ツ)_/¯

a z twojego wpisu wynika że musisz popracować wpierw nad sobą (no ofens :p)
no i najwazniesjsze, jesli jest tak jak piszesz, to na tinder nie trzeba ci żadnych rad
  • Odpowiedz
OP: @Nabuhodozur: nie jestem dzieckiem. Wiem co to znaczy kompromis i to nawet bardzo. Moje kobiety mają jak w raju. Ugotowane, posprzątane, wycieczki, wyjazdy, knajpy i restauracje. Jestem raczej z tych niedojrzałych i nieokrzesanych facetów co jak chcą laske pocałować to ja całują nawet w kolejce do kasy. Kuźwa nawet głupie "masz coś na ustach" działa. Sekundę później pakuję jej język do buzi. Ta podjarana bo ktoś jej okazał miłość
  • Odpowiedz
OP: @greenbong: szczerze to mam już dosyć lasek z daddy issue. Chcę teraz spróbować innej relacji. Tak żeby laska myślała że jestem w jej wieku. Nie chcę żeby znowu się skończyło nazywaniem mnie tatuskiem. Fakt to przyjemna zabawa. Witam się z jej ojcem chwilę rozmawiamy a 30 minut później to Ja jestem jej tatusiem. Do tego lubie się bawić i odgrywać scenki. Takie laski to lubią. Podduszanie, dawanie klapsów, bicie
  • Odpowiedz
OP: @Kieres: no i właśnie o to mi chodzi. Młode i mające w #!$%@? czasu. Na chatę i tak nie będę ich zabierał bo później będą przyłazić. Jakiś hotel albo auto. Nie ma nic gorszego niż zazdrosna wariatka pod drzwiami 24/7.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz