Wpis z mikrobloga

@covid_duck: Jak mawia Jaszczur, "intelektualiści" już mają to do siebie, że #!$%@?ą. Kierowca kieruje, kucharz gotuje, a "intelektualista" #!$%@? i nic z tym nie można zrobić.
@Vanni: Oczywiście, że potrafię. Zdanie "covid to drapanie w gardle nie jest prawdą" i jeżeli z tym się zgadzasz to bagatelizujesz przypadki poważne, które są problemem. Sprawdzałem zgony do 14 dni od szczepienia na covid (stan na grudzień 2021) i były w sumie 33 zgony w tym okresie ale żaden z nich nie ma żadnego potwierdzenia z wykonanym szczepieniem.
Brak samodzielnego myślenia i analizy danych to rak obecnych czasów. Powie Ci taki "naukowiec" albo "ekspert" w TVP jakaś głupotę ale Ty w to będziesz wierzył i się nie kłócił, bo w końcu to "autorytet". No i dzięki temu mamy co mamy ¯\(ツ)/¯


@Fako: ach to słynne samodzielne myślenie, które od lat sprowadza się do 'nie ufam ludziom z grupy A, ale święcie wierzę w to, co mówią ludzie z grupy
"covida nie ma", "5g jest winowajcą koronawirusa", "5g powoduje opad elektromagnetyczny", "Szczepionka jest gorsza od choroby", "covid to brak objawów albo drapanie w gardle"


@nbzwdsdzbcps: dla potwierdzenia swojej wypowiedzi wyciągnąłeś teksty najbardziej skrajnych dzbanów, które nijak nie mają poklasku u ludzi którzy się po prostu nie szczepili. Do tego obrazka powinien być dodany jeszcze tekst "NIE ZASZCZEPIŁEŚ SIĘ TRZECIĄ DAWKĄ? TO PEWNIE WIERZYSZ W PŁASKĄ ZIEMIE SZURZE!"
To jakie jest główne założenie przeciwników szczepień do którego mogę się odnieść i nie będzie wybieraniem najbardziej skrajnych opinii?


@nbzwdsdzbcps: a dlaczego chcesz wrzucać wszystkich do jednego wora? to są miliony indywidualnych przypadków, przykro mi, że dla ułatwienia nie możesz ich sklasyfikować jako płaskoziemców, ale tak samo jak wszyscy ktorzy nie popierają pis nie są 'lewakami' tak wszyscy ktorzy nie popierają przymusu szczepień na COVID nie są antyszczepami czy szurami.

Jakbym