Wpis z mikrobloga

Jedyny prawidłowy wybór to Dark. Arcydzieło - najlepszy, najpiękniejszy, najbardziej majestatyczny serial jaki w życiu oglądałem. Sto razy bardziej dopracowany niż Lost - i mówię to jako wielki fan Lostów.

Jednocześnie wiem że Dark to moje przekleństwo, ponieważ nie powstanie już nigdy nic tak równie dobrego.
  • Odpowiedz
@Smartek: może Turbulencje? Tylko HBO go skończyło, zanim rozwikłali zagadkę co się naprawdę stało xD Ale Netflix ma nakręcić ostatni sezon. Ogólnie polecam, dużo zwrotów akcji, chociaż czasem trochę infantylny.
@mleki: @Uprzedzenie: @Bunkier: @Eraclea: @nicalibres: wy czytaliście w ogóle ten post? XDD

aha, The leftovers widziałem i też bardzo mi się podobał.
  • Odpowiedz
@Smartek: a może być inna kategoria? Jakbyś chciał połączenie komedii, kryminału i obyczajowego to polecam Gotowe na wszystko. Bardzo niedoceniany w Polsce, pewnie przez łatkę serialu dla bab, niesłuszną moim zdaniem. Przez cały serial główni bohaterowie się zmieniają, dowiadujemy się o nich czegoś nowego. Do tego poza głównym wątkiem co sezon pojawiają się nowi mieszkańcy Wisteria Lane ze swoimi mrocznymi tajemnicami.
  • Odpowiedz
@Smartek True Detective 1 sezon. Jest dwóch bohaterów byłych policjantów których stopniowo poznajemy poprzez ich zeznania, retrospekcje. Jest zagadka z pogranicza okultyzmu, pedofilii. Serial jest świetny... zaskakujący. Nic nie jest takie jakie się wydaje.
  • Odpowiedz
4400


@Tatankajotanka: Bardzo mi się podobało, niskobudżetowe w uj, ale w sumie spoko (poza tym nagłym powrotem tego całego "mesjasza" xD), ale największa chamówka to jest to, że ten serial jest niedokończony i urywa się chyba w najważniejszym momencie jaki można było w tym serialu wymyślić xD Boli

BTW: Idea tego serialu (x ludzi znika i wraca po latach) została potem przerobiona w 3 innych serialach, żaden długo nie pociągnął
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzek: no ja to na bieżąco oglądałem jak wychodziło i na tamte czasy sezon 1 4400 robił wrażenie i ogromne nadzieje. Dziś z perspektywy czasu nie mogę tego polecić właśnie dlatego że jest niedokończony, wtedy bym polecał. Wayward pines czy jak to się nazywa podobnie, oglądając na bieżąco robiło wrażenie, aż potem przeczytałem książkę z ciekawości i.... xD xDdddd xDddd
  • Odpowiedz