Wpis z mikrobloga

@Smartek: mi bardzo przypomina The Walking Dead - nie każdemu może podejść to, że są Zombiaki, sam nie jestem fanem, ale tak na prawdę z każdym kolejnym sezonem to stają się tłem, bohaterowie uczą żyć między nimi, są tylko dodatkiem. A tak to cały koncept jest podobny - "inny świat", próba dostosowania się do nowych warunkach, budowa nowych społeczności, inne wartości i rzeczy stają się ważne.
  • Odpowiedz
Czy ktoś poleci serial podobny do #lost? Chodzi mi o mnogość bohaterów z interesującą przeszłością, żebyśmy mogli stopniowo poznawać ich cechy charakteru, w tle jakaś tajemnica, zagadka, ciekawe zwroty akcji? Sci fi mile widziane, ale jak więcej sci niż fi #seriale aha, The leftovers widziałem i też bardzo mi się podobał


@Smartek: Star Trek Deep Space 9. Mnogość bohaterów, poznajemy ich losy w toku trwania
  • Odpowiedz
Przecież to jakieś pretensjonalne gówno dla nastolatków.


@Tarec: dlatego napisalem ze do lostow nie ma podjazdu nawet aczkolwiek jest zblizone - jakas tajemnica, jakieś dżunglowe miejsce, jacys rozbitkowie z historiami
  • Odpowiedz
@Smartek: francuskie Les Revenants, w Polsce "Powracający", świetny klimat, dla mnie jeden z lepszych seriali jakie oglądałem. Był jeszcze amerykański remake, ale dużo słabszy, tak że tylko oryginał polecam.
  • Odpowiedz
Przecież to jakieś pretensjonalne gówno dla nastolatków.


@Tarec: Oj tam, tylko pierwszy sezon taki jest. Strasznie się to ogląda, ale kolejne sezony to zupełnie inny serial.

osobiście jestem mega fanem LOST, obejrzałem sporo seriali, a najbardziej podobny serial to FRINGE, nie bez powodu, też robił go J.J.
  • Odpowiedz