Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@fajfus42d córeczkę już mam jeśli tak bardzo Cię interesuje. Całe życie byłem z psami, od małego miałem 3 psy, wszystkie były członkami rodziny, nie jestem "mamuśką" ani "tatuśkiem" poprostu wiem, że pies wnosi do domu dużo radości i jest świetnym kompanem dla dzieci.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Patus_Michal_Pol To jest mój 4 pies w życiu, 2 z nich były kundelkami ze schroniska i były kochane, też jestem zdania, że jeśli możesz to weź psa ze schroniska. Ja nie mogłem w tym wypadku, dlaczego? Bo musiałem wybrać psa z dobrej i znanej mi hodowli, jest to pies dla dzieci i muszę być przekonany co do jego pochodzenia i rasy, dużo czytałem i wybór padł na Labradora. Jest z nami
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Outline Ja całe życie z psami, ostatniego musiałem uśpić 6 miesięcy temu, Berry (rottweiler) słodkie wielkie bydlę, miał 10 lat i nagle zachorował :(
Ja też zasmakowałem w wolności, wiem o czym mówisz, ale różowa już cisnęła, dzieciaki też no i musiałem ustąpić ;)
Ty też weźmiesz jeszcze psiaka, jestem o tym przekonany :)
A tego c---a co Ci otruł pieska... Powiesić za jaja to jakby nic nie zrobić, przykro mi
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PiesTaktyczny właśnie teraz mu odpisałem, że pies musiał być ze sprawdzonej hodowli bo to towarzysz dla dzieci, miałem w życiu 3 psy, ten jest 4, 2 z nich były kundelkami ze schroniska i były bardzo kochane, ale w tym wypadku chciałem mieć akurat Labradora. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Kundelki są super, ale jest to mix rasowy i często przejmuje charakter po obu rodzicach, a w schronisku nie zawsze wiedzą z jakich ras jest pies, czego sam doświadczyłem biorąc ze schroniska Sabę, ktora miała być jamnikiem a urosło coś na wzór charta xD Nie osądzaj nikogo jak nie znasz jego historii.


@sakta: my z dziewczyną we wrześniu przygarnęliśmy kundelka co miał mieć max 6 kg po rodzioi krótką sierść.
  • Odpowiedz
@sakta: sprawiasz wrażenie mega odpowiedzialnego i w ogóle. Nie oceń tego źle, ale ta łatka labradora jako psa dla dzieci często jest szkodliwa. To z założenia rasa pracująca, może wkręcisz się w dummy albo jakiś inny nosework czy tropienie z małą ;) Tak tylko rzucam pomysł. Powodzenia!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FPNgda no właśnie o to mi chodziło, nigdy nie wiadomo na co trafisz xD moja Saba też była świetna, dożyła 16 lat! Jak wyjechałem do Irlandii to została z moją babcią i to był strzał w dziesiątkę dla obu, babcia nie była sama a Saba trafiła do psiego raju, bo babcia jej gotowała krupniczki na cielęcinie a sama jadła zupę z dyni xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PiesTaktyczny wiem, zanim do nas trafiła dużo czytałem o tej rasie i wiem, że to pies pracujący, chcę iść z nią na szkolenie. Nigdy nie zostawię ich samych, zawsze bawią się pod nadzorem dorosłych. Chcę, żeby moja Chika była psem aktywnym i wybieganym i nie zmarnuję jej potencjału. Myślę też nad drugim psiakiem do domu, ale nie wiem jeszcze czy to będzie drugi Labrador czy inna rasa. Marzy mi się Newfunland,
  • Odpowiedz