Wpis z mikrobloga

  • 2
Mirki, niech mi ktoś logicznie wytłumaczy, dlaczego sporo osób zostawia swoje kłódki w siłowni na kratownicach, które właśnie do tego służą? Przecież trzeba mieć ze sobą rzeczy na przebranie i ja na przykład zawsze noszę swoją kłódkę w torbie z przebraniem. Też mogę korzystać z różnych lokalizacji klubu, więc takie zostawianie w jednym miejscu by mnie ograniczało. Poza tym widzę, że część z zostawiających ma problem z zapamiętaniem gdzie dokładnie kłódkę przypięli i specjalnie znaczą swoje w gąszczu wielu identycznych.

Ja nie widzę w tym sensu i logiki. Niech mnie ktoś oświeci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#silownia #mirkokoksy
KenZoo - Mirki, niech mi ktoś logicznie wytłumaczy, dlaczego sporo osób zostawia swoj...

źródło: comment_1642859395fcANaHNQmKAKGZfgfJ7C1b.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@KenZoo:

Noszona ze sobą może #!$%@?ć w kieszeni, bo jest cięzka
Większość osób chodzi na tą samą siłownie
Zawieszasz w tym samym miejscu i rysujesz na niej żółtą morde papieża i wiadomo, która Twoja
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kasahara No ale musisz mieć torbę, plecak albo reklamówkę z butami i ciuchami. Zawsze można wrzucić kłódkę do niej. Mnie by wkurzało szukanie kłódki na tej kracie.
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: niektóre siłownie mają szafki, które zamiast zamka mają skobel, przez co żeby je zamknąć musisz mieć kłódkę.

@KenZoo dla tego samego powodu dla którego niektórzy wynajmują dodatkową szafkę - ja w takiej trzymam swój pas, dwa komplety butów, neopreny, owijki - po to żeby nie nosić niepotrzebnie w tę i z powrotem balastu.
  • Odpowiedz
@KenZoo: Może już 5 razy zapomnieli kłódki z domu i byli w czarnej dupie, więc zaczęli zostawiać na kratownicy, albo w ogóle przyczepili sobie drugą do kratownicy na wszelki wypadek a używają innej, którą noszą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@4833478 Logiczna odpowiedź! Kratownica może służyć jako miejsce na zapasowa kłódkę.
Niestety czytając odpowiedzi na moje pytanie widzę, że wielu wykopowiczów ma problem z czytaniem ze zrozumieniem!
  • Odpowiedz
@KenZoo: Może też być tak, że pierwszy raz jak zapomnisz to jesteś zmuszony kupić nową w recepcji, a potem nie niesiesz jej do domu bo po co skoro tam już jedna jest, tylko zostawiasz na siłce żeby mieć na następny raz jak zapomnisz. To chyba najlogiczniejsze wyjaśnienie. Zwróć też uwagę, że na tym zdjęciu które wstawiłeś (o ile jest twoje) 90% kłódek to ten sam model - pewnie właśnie taką można
  • Odpowiedz
@KenZoo: Ta kłódka jest wtedy tylko tam gdzie jej używasz. Nie używasz jej też nigdzie indziej, takie kłódki kupuje się tylko do siłowni, a większość osób chodzi tylko do jednej i tej samej siłowni
Jakieś przybory kuchenne których używasz tylko w swojej kuchni albo narzędzia z garażu też nosisz w torbie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FeC7800 Ale odpowiedz mi proszę co za problem nosić tę kłódkę w małej kieszeni torby albo plecaka? Przecież używasz tylko jednej torby tak jak to porównałeś do przyborów w kuchni.
  • Odpowiedz