Wpis z mikrobloga

  • 2
Mirki, niech mi ktoś logicznie wytłumaczy, dlaczego sporo osób zostawia swoje kłódki w siłowni na kratownicach, które właśnie do tego służą? Przecież trzeba mieć ze sobą rzeczy na przebranie i ja na przykład zawsze noszę swoją kłódkę w torbie z przebraniem. Też mogę korzystać z różnych lokalizacji klubu, więc takie zostawianie w jednym miejscu by mnie ograniczało. Poza tym widzę, że część z zostawiających ma problem z zapamiętaniem gdzie dokładnie kłódkę przypięli i specjalnie znaczą swoje w gąszczu wielu identycznych.

Ja nie widzę w tym sensu i logiki. Niech mnie ktoś oświeci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#silownia #mirkokoksy
KenZoo - Mirki, niech mi ktoś logicznie wytłumaczy, dlaczego sporo osób zostawia swoj...

źródło: comment_1642859395fcANaHNQmKAKGZfgfJ7C1b.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@FeC7800 Kompletnie nie rozumiesz mojego pytania. Porównujesz małą kłódkę 50 gramową do jakiegoś TermoMixa z kuchni albo potężnego klucza francuskiego z garażu. Pytanie brzmi, po co zostawiać kłódkę zajmująca mniej miejsca niż skarpetki? Na razie największą inteligencją wykazał się tutaj @4833478
  • Odpowiedz
@KenZoo bo fajnie jest sobie powiesić kłódkę na ściankę razem z kolegami i być częścią czegoś większego - szczególnie, ze po jakimś czasie każdy ma już swoje "miejsce" - niz nosić kłódka w plecaku jak jakiś świeżak
  • Odpowiedz