Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@thewickerman88: takie ostatnie mieszkanie często staje się magazynem części zamiennych dla innych mieszkań, a to jakieś zaślepki, kartki, nawet klamki do okien się bierze a na koniec teoretycznie te mieszkanie dawcy się uzupełnia, tak jest wygodniej i szybciej. Dlatego odbierajcie swoje mieszkania jak najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dadas123456789: nie jak najszybciej. Odbierajcie dopiero wtedy kiedy będzie w pełni gotowe to odbioru. Co z tego, że składują tam watę czy szczają do rury. Odbiór to odbiór, wszystko musi być tip top nawet jeśli się przeciągnie. Ja w swojej historii przeszedłem masę tematów, łącznie z tym, że do jednego mieszkania deweloper wprowadził sąsiadkę bo musiał jej poprawić cośtam ;) Mam to gdzieś, ja odbieram na gotowo.
@Dorth
@MaciejPN to jeszcze tak dla ciekawości opowiem, że Łucznik ma jeden(albo i więcej) złoty klucz, a srebrne są oddzielnym zapieczętowanym opakowaniu. Użycie srebrnych dezaktywuje złoty klucz.
Odbierasz mieszkanie używałeś swoich kluczy i cyk masz bezpieczne mieszkanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubson234567: Formalnie to jak nie było aktu to dev jest właścicielem.

@mitatuyo: formalnie jak podpisałeś umowę i poszła zapłata i odbiór to jest twoje więc nie #!$%@?. Na akt w Warszawie czeka się rok. I chcesz powiedzieć, że przez rok może developer robić tam burdel. Nie, bo umowa jest wiążąca i akt tego nie zmienia.
@BajerOp: I dlatego ludzie co poplacili za mieszkania, a developer zbankrutował są w dupie jeśli było to przed aktem. Nie masz aktu, masz gowno do gadania. To ze tak nie powinno być to jest inny temat.