Wpis z mikrobloga

Beka ze spermiarzy co tracą wolny czas i pieniądze na streamy jakichś p0lek z internetu, co to nawet cześć by wam nie odpowiedziały na ulicy, a biorą wasze pieniądze xDDDD jeszcze większa beka tylko z ich moderatorów co jebią za frajer by p0lka czasem im odpisała.
#przegryw #stream #twitch #spermiarzalert #spermochlip #youtube #blackpill
Polnischefuhrer - Beka ze spermiarzy co tracą wolny czas i pieniądze na streamy jakic...

źródło: comment_1642852083IrgV5zIgT82lVbIcVe6i0k.jpg

Pobierz
  • 46
wtf? Żeby ona chociaż była ładna xd Może nie jest po prostu w moim typie ale ma jakiś niekształtny nos, wąskie usta i okrągła twarz,nie mówię ze to jakiś pasztet ale żeby się od razu spuszczać nad nią przed jakaś kamerka…dziwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Janusz4448: a jak by ci powiedziała, że cie chce, to byś w podskokach pędził.
@Polnischefuhrer byłem z taką "strimerka" przez parę lat, od 3 widzów do 100 średnio na strimie. miała też doczynienia z tą nieuczesana czy jak jej tam. Ci ludzie co to oglądają to po prostu spermiarstwo i dzieci w głównej mierze co to marzą o związku ale z dziewczyną co to pogra z nimi w gierki. Generalnie, wszystko spoko bo z frajerów można doić spoko hajs więc się nie dziwię xd
@Polnischefuhrer: To jest choroba cywilizacyjna. Laski żerują na swoich własnych ofiarach - najpierw doprowadzają chłopaków do stanu załamania traktując ich jak śmieci w realu a potem w necie biorą od nich hajs za 3 sekundy uśmiechu i przeczytanie nicka.
Spermiarze po prostu sa na tyle żałośni że grają z nimi w tę grę. Poniżają się bo mają wpojone od młodego że kobieta stoi od nich wyżej i nie mają za grosz
zawsze mnie zastanawia kto to ogląda i dlaczego

@Mikiedbp: mocne słowa jak na kogoś, kto marnuje swój czas na wykopie ;)

@NapalInTheMorning: Odbieram to jako ironię ale jak by ktoś miał wziąć ten argument całkiem serio to mogę powiedzieć że głównie przesiaduję tu na tagach tematycznych (głównie #epapierosy #android ) które jak by nie patrzeć pokrywają się z moją codziennością i wypowiadanie się tam sprawia mi po prostu przyjemność :)