Wpis z mikrobloga

Zbliżają się moje urodziny i pierwszy raz nie wiem co chciałbym dostać. Różowa ciśnie o pomysł, znajomi również (małe spotkanie szykuje).
Pomyślałem że z racji nadchodzącej w przyszłości budowy domu zażyczyć sobie coś pożytecznego w tym temacie (co i tak bym musiał kupić).

Jak sądzicie, w co celować? Pierwsza myśl to solidna akumulatorowa wiertarko wkrętarka. Jaka w budzecie do ok 500 zł?

A może, z racji mimo wszystko okazjonalnego użytkowania, wziąć coś jeszcze ale gorszej klasy?

#budowadomu #budujzwykopem #remontujzwykopem #kiciochpyta
  • 20
@ATAT-2: Wiertarko wkrętarka to obowiązkowa pozycja w domu. Najlepiej jak byś pomyślał również o jakimś zestawie kluczy podstawowych. Może jakiejś probówce do sprawdzania czy w oprawce od żarówki jest prąd. Za często tego nie użyjesz ale się przyda.
@ATAT-2 z racji budowy bym wziął sobie laser plus wkrętarka plus zakrętarka z bosha ale to zestaw za 1500-2k. Jak bardzo mało używasz to bym raczej wołał pożyczyć, sprzęt z bateriami który leży nieużywany niszczeje.
Jak bardzo mało używasz to bym raczej wołał pożyczyć, sprzęt z bateriami który leży nieużywany niszczeje.


@Popularny_mis: zawsze wie coś I teraz do roboty znajdzie raz na jakiś czas, średnio do każdej głupoty pożyczać sprzęt.
I też bym raczej wolał nie inwestować w kablowe rozwiązania

laser


@Popularny_mis: jakas propozycja?
@ATAT-2: ja bym poszedł w wkrętarkę tylko z dużą baterią, bo później jak dokupisz sobie np. szlifierkę kątową to ona będzie potrzebowała dużej baterii, żeby dało się sensownie na niej popracować.
@ATAT-2: co mi się przydało w trakcie budowy:
- wiertarko-wkrętarka akumulatorowa
- odkurzacz przemysłowy
- wyrzynarka
- latarka czołowa
- akumulatorki (paluszki AA i AAA) i ładowarka do nich
- długi i gruby przedłużacz

Z drobniejszych rzeczy zużyłem kilka noży (te tzw. do tapet), takera, całą masę bitów różnych rodzajów i rozmiarów (niektóre są zrobione z plasteliny), probówkę, sporo izolacji, kilka paczek kostek wago.