Wpis z mikrobloga

dobra. zrobie 1 post zbiorczy ;)
@Xarvhisius o, kępno obsługuje technicznie :). Ostatnio tam wandale uszkodzili zabytkowe drzwi, eh problemy tylko teraz z renowacją tego.
@Dawidokido11 Otmuchów, Krakowska 6 :) bardzo miła pani naczelnik, również "mój" obiekt. Poczta nie ma żadnych mieszkań socjalnych. Jeśli wynajmują to albo byłym/ obecnym pracownikom, albo zewnętrznie. Tam konkretnie są dwie lokatorki i obie bardzo uprzejme. Jestem tam co miesiąc jako nadzór, zewnętrzna firma ;)

@Ryzu17 Nysa,
@Ryzu17: swoją drogą. w nysie jest jedna popi..na lokalizacja poczty na piłsudskiego, jak jechałem tam 1 raz to 15 minut krążyłem jak się dostać pod wiadukt ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stitch: wszystko się zgadza, Pani naczelnik bardzo w porządku. I takie też miałem wrażenie, że tam wszystko poukładane jak trzeba.

A poczta pod wiaduktem świetne miejsce i okolica, z niecierpliwością czekam na awizo
I takie też miałem wrażenie, że tam wszystko poukładane jak trzeba.


@Dawidokido11: nie wiem, mozliwe. Ja od pani naczelnik biore tylko klucze od kotłowni i z nią pije kawę przy podpisywaniu papierów :D

A poczta pod wiaduktem świetne miejsce i okolica, z niecierpliwością czekam na awizo


Tam również jeśli chodzi o naczelniczke i dziewczyny to świetna ekipa i bardzo lubię do nich jeździć :D W opolskim mam jakoś ~30 obiektów poczty