Wpis z mikrobloga

#tvn
#tvp
#koronawirus
dziennikarz tvnu na konferencji "czy może Pan powiedzieć dlaczego do dymisji podali się ludzi z rady medycznej a nie pan panie ministrze albo pan, panie premierze?"
Rada domagała się paszportów covidowych [...] w Europie są codziennością a w Polsce fikcją.
Babka z rady: "Nie mogliśmy się przebić przez środowiska, które są na bakier z nauką" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ustawa Hoca - ostatnim ratunkiem, blokują ją środowiska PISu, konfederacja.
Wypowiedź Tuska - wszystko wina PISu.
Ta ustawa, to nie segregacja.
Małopolska kurator - nazywa szczepienia eksperymentem, dlaczego nie straciła stanowiska? codowuja.jpg

Jak ktoś uważa tę parszywą stację za obiektywną i niezależną, to ma coś nie tak z głową.
Pobierz peterjordanson25 - #TVN 
#tvp 
#koronawirus 
dziennikarz tvnu na konferencji "czy ...
źródło: comment_1642788296RgXAO63WQLHy59vxnVUjii.jpg
  • 18
ludzie wychodzili na ulicę by bronić tej zamordystycznej stacji, która o wolności sobie przypomina jak pisowski KRRIT nie chce dać koncesji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@peterjordanson25: nie oglądam TVN i wiem, że z wolnością mu nie po drodze, ale trzeba być albo PiSowcem albo „pseudowolnosciowcem”, żeby nie rozumieć, że nie chodziło o obronę stacji, którą się lubi, tylko o niebezpieczny precedens, w którym partia mówi kto może
@vartan:

taka prawda, szury. Skończcie już z tą debilna agitacją.

Twierdzicie, że rząd PiS jest zajebisty. #!$%@? się gorzej niż Kukiz.

Tam naprawdę lekarze siedzą, profesorowie, a PiS jak zawsze robi pod swoich wyborców.

Cały medyczny świat - szczepić. Wy macie swoje debilne wymysły.


Agitacją? pis zajebisty? Ale ja pisu nienawidzę wystarczy poczytać moje komentarze aby się o tym upewnić.

Zdecydowana większość z czarmanderów chce tylko aby nie było segregacji i
@hansschrodinger ja uczę prywatnie i nie biorę niezaszczepionych.
Moje prawo. Tak samo jak ktos może odmówić sprzedaży gejom czy katolikom.

Więc jak sklep nie chce kogoś takiego wpuścić, to ma prawo. Jak chce wpuszczac tylko niezaszczepionych, to też jego prawo.

Chcesz jeździć autem, zrób prawko. Chcesz wchodzić tam gdzie chcą certyfikat, wyrób sobie.