Wpis z mikrobloga

#belettetrenuje #muaythai #chudnijzwykopem #trenujzwykopem #dieta

Witam wszystkie Mirki po prawie dwóch tygodniach!

Cel na listopad to zrzucenie 3 kg, jak na razie udała się połowa zamierzonego celu. Tak, dla większości jest to mało - ja cieszę się z każdego zrzuconego tłuszczyku ; ). Oprócz tego będę dzisiaj układać dietę z pomocą osoby bardziej zaznajomionej w temacie, zobaczymy - może uda się jeszcze więcej wycisnąć!

Kupiłam #olejlniany - jak na razie skutków nie widać, ale co się dziwić po kilku dniach brania. Myślałam, że będzie o wiele gorzej - da się przełknąć i wziąć te dwie łyżki, jeśli się tylko szybko czymś popije.

Zbieram się do biegania, ale niestety u mnie z zapałem do truchtania ciężko - nudzi się po dwóch dniach. No chyba, że mamy tutaj jakiegoś początkującego biegacza z Wrocławia, który też potrzebuje motywacji? :D

Dodatkowo od stycznia do akcji wkracza Scorch, zobaczymy czy na mnie będzie działał. A od strony medycznej wyszło, że na pewno hormony nie mają żadnego wpływu na moją wagę i dostałam skierowanie na TSH. Mam nadzieję, że jednak to nie to, chociaż u mnie w rodzinie zdarzają się problemy z niedoczynnością tarczycy.. Czas pokaże ; )

No i jeden z trenerów wczoraj wygrał swoją walkę na gali, wyczuwam mocne mordobicie w poniedziałek :D

b.....e - #belettetrenuje #muaythai #chudnijzwykopem #trenujzwykopem #dieta

Witam ws...

źródło: comment_OkYRwqx6C5kJxUh8s822rKzqidENiMVc.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aha to 170 cm i 70 kg wagi to jak na dziewczynę za dużo, po zdjęcia wnioskowałem, że ważysz gdzieś 50 kg.
  • Odpowiedz
@Dariel: tłuszcz jeszcze też jest, głównie na tricepsie i dół brzucha. :D ale mięśnie mam od zawsze, córeczka wojskowego musi sobie umieć radzić w życiu - przenoszenie mebli, skręcanie, wnoszenie ciężkich zakupów, gra w piłkę... długo by wymieniać. :P
  • Odpowiedz
@belette: e tam, trochę tłuszczyku nikomu nie zaszkodzi imo. Poza tym jesteś pewnie znacznie bardziej męska (charakterowo) niż większość moich znajomych -.-
  • Odpowiedz
@belette: w mojej opinii dobrze, aczkolwiek duża część facetów woli mieć takie dziewczynki, którymi trzeba się opiekować, bo dzięki temu mają zwiększone ego.
  • Odpowiedz
  • 0
@belette: no to dobrze. Ale pijesz go tak o, samego? Moja współlokatorka, żeby go zużyć w 3 miesiące, polewała nim wszystko, łącznie z jajecznicą xD
  • Odpowiedz
@Dariel: kamień z serca. :D Na razie mój niebieski pasek nie narzeka.

@kote: Sam, na razie sam. Muszę się jednak przyzwyczaić, później pewnie też zacznę wszystko polewać :P

@zepsutyzachod: mieszkałam, teraz Gaj :( w razie czego, jak naprawię auto, to będę przyjeżdżać!
  • Odpowiedz