Wpis z mikrobloga

#belettetrenuje #muaythai #chudnijzwykopem #trenujzwykopem #dieta

Witam wszystkie Mirki po prawie dwóch tygodniach!

Cel na listopad to zrzucenie 3 kg, jak na razie udała się połowa zamierzonego celu. Tak, dla większości jest to mało - ja cieszę się z każdego zrzuconego tłuszczyku ; ). Oprócz tego będę dzisiaj układać dietę z pomocą osoby bardziej zaznajomionej w temacie, zobaczymy - może uda się jeszcze więcej wycisnąć!

Kupiłam #olejlniany - jak na razie skutków nie widać, ale co się dziwić po kilku dniach brania. Myślałam, że będzie o wiele gorzej - da się przełknąć i wziąć te dwie łyżki, jeśli się tylko szybko czymś popije.

Zbieram się do biegania, ale niestety u mnie z zapałem do truchtania ciężko - nudzi się po dwóch dniach. No chyba, że mamy tutaj jakiegoś początkującego biegacza z Wrocławia, który też potrzebuje motywacji? :D

Dodatkowo od stycznia do akcji wkracza Scorch, zobaczymy czy na mnie będzie działał. A od strony medycznej wyszło, że na pewno hormony nie mają żadnego wpływu na moją wagę i dostałam skierowanie na TSH. Mam nadzieję, że jednak to nie to, chociaż u mnie w rodzinie zdarzają się problemy z niedoczynnością tarczycy.. Czas pokaże ; )

No i jeden z trenerów wczoraj wygrał swoją walkę na gali, wyczuwam mocne mordobicie w poniedziałek :D

b.....e - #belettetrenuje #muaythai #chudnijzwykopem #trenujzwykopem #dieta

Witam ws...

źródło: comment_OkYRwqx6C5kJxUh8s822rKzqidENiMVc.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@indiglo: No ja próbowałam swojego zrobić dzisiaj, ale światło nie pomaga, a pod ręką tylko stary telefon :D

W dodatku mój nie prezentuje się tak ładnie jak ten wyżej, jeszcze trochę brakuje. :P
  • Odpowiedz
@Roballo: 175, niby BMI gdzieś tam w granicach normy (jeszcze), ale ja już się źle czuję i wolę dojść do tej 'idealnej' dla wzrostu ; )

@Gamxx: dziękuję! i wybacz :(

@michuck: no ja chcę go włączyć dopiero w styczniu, jak teraz zrobię taki największy rozruch i zobaczę ile jestem w stanie zrzucić bez wspomagania się ; )
  • Odpowiedz