Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1211
Moja różowa pracuje w branży administracyjnej. Jest osobą bardzo pozytywną i zawsze uśmiechniętą. Ostatnio podczas szkolenia zwrócili jej uwagę, że "za dużo się uśmiecha i może wyglądać to zbyt nieprofesjonalnie. Wygląda to tak, jakby lekceważąco podchodzila do pracy" xdd

Myślę, że w ogóle powinni zakazać uśmiechania się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #praca #heheszki
M.....r - Moja różowa pracuje w branży administracyjnej. Jest osobą bardzo pozytywną ...

źródło: comment_16427822943JH4BqjCDQck7lMmff9kI3.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • 28
U mnie w pracy jak brygadzistka zobaczy, że się uśmiecham to zawsze dostaje zjeby I pytania dlaczego się uśmiecham i że mi chyba za wesoło jest. Kiedyś weszłam na hale uśmiechnięta to podbiła do mnie z miną srającego kota i zaczęła warczeć co mi tak wesoło dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Meissner: Kumpel pracował w jednej firmie i dostał taki tekst od kierownika: "Co to za uśmiechy i śmiechy? W pracy nie okazujemy radości."
Podobno powiedział to z pełną powagą.
dawid131 - @Meissner: Kumpel pracował w jednej firmie i dostał taki tekst od kierowni...
  • Odpowiedz
@Meissner: W Polsce panuje kult kija w dupie i wielkiego „panizmu”- ja wielki pan, ty pan, wszędzie powaga, bo jak nie ma powagi to nie ma szacunku. A wiadomo, że szacunek jest tylko wtedy, jak jest wielki dystans i formalnie, bo inaczej to nie ma szacunku, powtarzam- SZACUNKU DO PANA. I uśmiechanie się za dużo to też brak szacuku. I w ogóle to dość kruchy ten polski szacunek, tak łatwo
  • Odpowiedz
@Meissner: Ostatnio dołączyłem do zespołu, który składa się z samych amerykanów. Kurde jaka to jest przepaść w nastawieniu do życia względem naszych realiów. Jasne, można powiedzieć że to sztuczne i tak dalej, ale dużo przyjemniej współpracuje się z ludźmi, których nastawienie jest mega pozytywne i nie widzą samych problemów, ale głównie rozwiązania.
  • Odpowiedz