Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1211
Moja różowa pracuje w branży administracyjnej. Jest osobą bardzo pozytywną i zawsze uśmiechniętą. Ostatnio podczas szkolenia zwrócili jej uwagę, że "za dużo się uśmiecha i może wyglądać to zbyt nieprofesjonalnie. Wygląda to tak, jakby lekceważąco podchodzila do pracy" xdd

Myślę, że w ogóle powinni zakazać uśmiechania się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #praca #heheszki
M.....r - Moja różowa pracuje w branży administracyjnej. Jest osobą bardzo pozytywną ...

źródło: comment_16427822943JH4BqjCDQck7lMmff9kI3.jpg

Pobierz
  • 45
@Meissner: W Polsce panuje kult kija w dupie i wielkiego „panizmu”- ja wielki pan, ty pan, wszędzie powaga, bo jak nie ma powagi to nie ma szacunku. A wiadomo, że szacunek jest tylko wtedy, jak jest wielki dystans i formalnie, bo inaczej to nie ma szacunku, powtarzam- SZACUNKU DO PANA. I uśmiechanie się za dużo to też brak szacuku. I w ogóle to dość kruchy ten polski szacunek, tak łatwo go
@Meissner: historia Brazylijki, Polki z pochodzenia. w końcu udało jej się zrealizować marzenie i zamieszkała w Polsce. Efekt jak na obrazku... w komentarzach stwierdzono, że pewnie robiła się na pier* księżniczkę a ja obstawiam, że była traktowana podejrzliwie, przez uśmiechnięte ekspresyjne zachowanie. ¯\_(ツ)_/¯
Opipramoli_dihydrochloridum - @Meissner: historia Brazylijki, Polki z pochodzenia. w ...

źródło: comment_1642795989V7YfJmkxsZFf5WN9RBuo10.jpg

Pobierz
@Meissner: Ostatnio dołączyłem do zespołu, który składa się z samych amerykanów. Kurde jaka to jest przepaść w nastawieniu do życia względem naszych realiów. Jasne, można powiedzieć że to sztuczne i tak dalej, ale dużo przyjemniej współpracuje się z ludźmi, których nastawienie jest mega pozytywne i nie widzą samych problemów, ale głównie rozwiązania.