Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1211
Moja różowa pracuje w branży administracyjnej. Jest osobą bardzo pozytywną i zawsze uśmiechniętą. Ostatnio podczas szkolenia zwrócili jej uwagę, że "za dużo się uśmiecha i może wyglądać to zbyt nieprofesjonalnie. Wygląda to tak, jakby lekceważąco podchodzila do pracy" xdd

Myślę, że w ogóle powinni zakazać uśmiechania się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #praca #heheszki
M.....r - Moja różowa pracuje w branży administracyjnej. Jest osobą bardzo pozytywną ...

źródło: comment_16427822943JH4BqjCDQck7lMmff9kI3.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meissner: Proza życia U nas do pracbazy przyjechał jakiś dyrektor na wizytację... Coś tam się pyta a my odpowiadamy zgodnie z prawdą naszą prozę życia. Beka była kilka minut później. Idę sobie na przerwę nucąc sobie jakąś piosenkę(miałem dobry humor) kierownik który to słyszał mówi "NIE NUĆ"
  • Odpowiedz
@Meissner moja ostatnio składała wniosek i paszport po zmianie nazwiska, zrobiła fotkę z lekkim uśmiechem taka samą do wszystkich dokumentów. Dowód osobisty i prawo jazdy bez problemu, ale paszport... Pani w okienku że nie może taki być bo się uśmiecha... a to "nie naturalny wyraz twarzy"... To jej mówi że ona taki ma naturalny - uśmiecha się i ściąga maskę by pokazać, a babeczka że zachowuje się nie poważnie... Coś jeszcze
  • Odpowiedz
@Meissner kiedyś, na samym początku, jak wyjechałem za granicę na 2 lata, to mnie #!$%@?ło że się ludzie wszędzie uśmiechali. Moi koledzy i koleżanki z pracy byli radośni i pełni życia. Do tego byli zbyt pozytywnie nastawieni w stosunku do innych I mnie samego (mimo że miałem zawsze mega otwarty umysł i styl bycia).

Ja zaś byłem przyzwyczajony do "smile in polish" i naszego narodowego #!$%@? (miałem wtedy około 11 lat stażu pracy w PL)

Wróciłem 4,5 roku temu do Polski i nie mogę się przyzwyczaić do naszych polskich mord, zawziętości, uparcia i #!$%@? charakterów.
  • Odpowiedz
W Polsce panuje kult kija w dupie i wielkiego „panizmu”- ja wielki pan, ty pan, wszędzie powaga,


@hellyea: Ej no, a kto powiedział że to wyklucza "pochmurność" i generalnie uśmiechanie się? Ludzie tak mówią bo taka kultura jest ale nie pokazuje to jacy są i możesz się mocno przejechać na zbyt pozytywnej ocenie kogoś "z manierami" lub odwrotnie.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647 w tym kołchozie jedyne co zostało to się uśmiechać xD wczoraj miałam zaszczyt usłyszeć od kierowniczki, że mówi o nas pracownikach, o ludziach że jesteśmy jej ZASOBAMI więc nie ma tutaj już nadzieii na lepsze jutro, ale niedługo się zdziwi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Meissner: Z całego serca współczuję twojej różowej i wszystkim którzy mają takie problemy. Jak się zatrudniałem w mojej pracbazie to szef otwarcie mówił, że nie chce ludzi z kijem w dupie. Przez 13-lat dużo się zmieniło ale nie to, że musi być wesoło. Nawet klienci, którzy obracają naprawdę ciężkim hajsem się nauczyli, że u nas nie ma spiny.
Co dziwne pracuję w Polsce i nie pracuję w burdelu xD
  • Odpowiedz