Wpis z mikrobloga

Xiaomi 11 Lite 5G NE
czy
Xiaomi 11T

Różnica w cenie - jakby nie patrzeć całkiem spora (patrząc na porównanie obydwóch w promocyjnych cenach). Wydajność mnie aż tak nie interesuje jak jakość zdjęć. Czy zdjęcia i filmy z 11T będą dużo lepszej jakości niż z wersji Lite, czy mimo wszystko porównywalne?


#cokupic #telefony #smartfon #android #xiaomi
  • 10
@zamaskowany:
11 Lite 5G NE w promocji < 1400zł (8/128).
11T 5G - od około 1800zł jak się trafi promocja, 8/128
s20fe 5G - od ok. 2300zł (też nie znam historii cen), 6/128

Więc to nie do końca 'w tej cenie', bo nadal trzeba dołożyć ok. 400-500zł. Być może 4G jest tańsze, ale interesuje mnie z różnych względów 5G - telefon czasami będzie robił za router w miejscu, gdzie 5G ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@husky83: 2 tygodnie temu kupiłem s20 FE 5G za 1850zł, jak dobrze poszukasz to znajdziesz w tej cenie, w normalnych stacjonarnych sklepach jest teraz za 1999zł. Do zalet dorzuciłbym ekran Amoled 120hz i dobry czas pracy na baterii. Moje 4 ostatnie smartfony to Xiaomi ale denerwowało mnie juz Miui i jestem zadowolony ze zmiany.
@zamaskowany: Zastanawiam się co złego jest z MIUI, od Redmi 1s go używam :-) Ale może dlatego nie dostrzegam wad?
Teraz mam Mi9SE, żona dostała 11 Lite 5G NE, a że mój już stracił wsparcie to zaczynam się rozglądać za czymś innym.
Jeśli 1850zł w promocji to faktycznie warto o nim pomyśleć, przyjrzę mu się.
@zamaskowany: Jedno co mnie troszkę odstrasza (poza aktualną ceną) to data wydania... Rocznikowo ma on dwa lata, więc troszkę się boję kiedy wsparcie się skończy :-| Obydwa wymieniane przeze mnie są max półroczne, gdzie w przypadku 11T jest gwarancja wydania 3 dużych aktualizacji (do Androida 14).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@husky83: wydajność flagowca, cena jak za xiaomi, aparat świetny. W przyszłym tygodniu ma być aktualizacja do nowego androida. W Miui było dużo bugów, po ostatniej aktualizacji bateria spadała po 15% na godzinę w nocy, factory reset nie pomagał, więc stwierdzilem że sprzedaję i wziąłem samsunga
11 Lite 5G NE


@husky83: czym się różni od Mi 11 Lite 5G?

tym że ma procesor w 6nm a nie w 5nm bo linie pordukcyjne 5nm sa zajęte mocniejszymi modelami?

Dziś jeszcze była premiera Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Szukam modelu za 1000-1500, Od ponad roku mam Xiaomi Mi Note 10 Lite i jest świetny. Nic więcej mi nie trzeba
Potrzbuje do 14 lutego ( ͡° ͜ʖ