Wpis z mikrobloga

Jako że nie uzyskałem pomocy, to może jeszcze raz spróbuję. Gdzie najlepiej szukać pracy zdalnej, żeby sobie dorobić te 2-3k będąc uziemionym w domu? Polecicie jakieś stronki? Pozdrawiam.

Chodzi o pracę np. obsługa klienta itd. Jooble i Pracuj.pl jest OK? A jak linkedin? Ktoś korzysta?

#pracbaza #praca #pracazdalna #korposwiat
  • 32
  • Odpowiedz
@perowskit: jakby byla taka sielanka jak tu pieprzysz to bys nie zadawal tego pytania, bo ta prace bys dawno juz mial. Wiele osob jest szczesliwych gdy chociaz 500zl moze dorobic, a i tak nie ma gdzie, wiec jak sie uda to szczescie podwojne.
  • Odpowiedz
@taju: nie wiem gdzie w Polsce płacisz w euro xD w ogóle jesteś tak typie odklejony, że szok. ludzie w tym kraju zarabiają najniższa, 3k to nawet OK kasa żeby jakoś przeżyć, a ty szukasz sobie he he zdalnej pracy za 2-3k by sobie dorobić. Jesteś tak odklejony, że #!$%@? szok
  • Odpowiedz
@porterhouse: misiu, ja sie z toba nie kloce ile w pl ludzie zarabiaja, bo zdaje sobie sprawe.
Tylko mowie, ze to sa grosze. Jesli uwazasz, ze 2-3k pln na miesiac to nie sa grosze, to chyba jednak ty jestes, jak to ladnie ujales, odklejony.

Ps. Nie jestem opem i nie szukam.
  • Odpowiedz
Jesli uwazasz, ze 2-3k pln na miesiac to nie sa grosze


@taju: nie są to wielkie pieniądze ale ludzie się utrzymują za mniej więc nie #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@porterhouse: kto przeżyje w ogóle za 2-3k miesięcznie? Przecież naprawdę małe mieszkanie z opłatami to 2k. Wydaję za małą kawalerkę, studia i parkowanie 8x w miesiącu na ulicy przy uniwerku 3200zł, bez choćby takiej podstawowej rzeczy jak jakiekolwiek jedzenie
  • Odpowiedz