Wpis z mikrobloga

Jako że nie uzyskałem pomocy, to może jeszcze raz spróbuję. Gdzie najlepiej szukać pracy zdalnej, żeby sobie dorobić te 2-3k będąc uziemionym w domu? Polecicie jakieś stronki? Pozdrawiam.

Chodzi o pracę np. obsługa klienta itd. Jooble i Pracuj.pl jest OK? A jak linkedin? Ktoś korzysta?

#pracbaza #praca #pracazdalna #korposwiat
  • 32
  • Odpowiedz
ludzie się utrzymują za mniej więc nie #!$%@? xD


@malinq: podobnie jak twoj przedmowca mylisz pewne pojecia. Dyskusja nie jest o tym ile zarabiasz, ani czy da sie za to utrzymac. Tylko o tym, ze do kwoty X to SA obiektywnie grosze.

Teraz mozemy dyskutowac, czy za te grosze da sie zyc, wegetowac, czy w miescie A sie da, ale w B juz nie, itp.
  • Odpowiedz
@taju: obiektywnie grosze kończą się na 0,99zł. Potem masz już całą złotówkę. To co, nikt nie powinien szukać pracy poniżej 3k/rękę bo jakiś wypopek powiedział ze to grosze?
  • Odpowiedz
@malinq:

nikt nie powinien szukać pracy poniżej 3k/rękę bo jakiś wypopek powiedział ze to grosze?


@malinq: widzisz, dyskusja ma sens wtedy, gdy jedna strona nie zmienia tematu, co chwile wymyslajac nowe teorie. Wiec ja tu juz skoncze, zyczac milego dnia. W koncu to juz piatek.
  • Odpowiedz
@taju: człowieku, wymyślasz jakieś pojęcia typu "obiektywnie grosze" i bronisz ich wg swojej subiektywnej nieistniejącej nigdzie definicji. Dyskusja ma sens tylko wtedy jak obie strony opierają się o zdefiniowane, powszechnie uzywane pojęcia, a nie wymyślanie rzeczy z dupy elo
  • Odpowiedz
@malinq: @taju: panowie mi taka kasa odpowiada, byleby coś robić, nie siedzieć tylko na dupie. Jak byście kiedyś trafili coś takiego to spokojnie możecie do tego wpisu wrócić i podrzucić jakiś link. Byłbym wdzięczny :)
  • Odpowiedz
@ggggunit: generalnie to mam za co żyć w chwili obecnej, więc podjęcie pracy to nie jest taki "mus", ale jeśli opcja pracy zdalnej mogłaby mi dać te 3k na łapę to byłaby to lepsza opcja niż etat u janusza w przyszłości.
  • Odpowiedz
@perowskit: 2-3k dostaniesz ale za normalny etat albo uz ~168h w miesiacu, szukac mozesz doslownie wszedzie, na linkedinie to raczej szuka sie bardziej specjalistow niz osoby co zadzwoni i powie, ze rezerwacje trzeba przelozyc na za 2 dni, szukaj czegokolwiek w zakresie pomoc techniczna, call center, obsluga zgloszen itd. Nastaw sie na jakies stanowiska ktore nie maja mocno technicznych wymagan lub bardzo podstawowe, np jakas wypozyczalnia samochodow itd a potem
  • Odpowiedz
@Allenek: w moim przypadku angielski, miałem już okazję w pracy wcześniejszej załatwiać transakcje z zagranicznymi klientami. Nic wielkiego, ale zawsze coś tam się człowiek nauczył.

Dzięki za info. Jak już trochę się rozeznałem to jest tych ofert sporo i rozrzut jest spory, także na pewno na coś się zdecyduję :)
  • Odpowiedz