Wpis z mikrobloga

Na wykopie będą wam wmawiać, ze samotna matka jest skreślona przez facetów, ale to nie prawda.

Po 30 mało kogo to obchodzi. W tym wieku wiele osób jest już po rozwodzie, ma dziecko, wiec praktycznie nikomu to nie przeszkadza. Ale na wykopie będą próbowali wam wmówić inaczej xd nie przejmujecie się xd świat, który kreują przegrywy z wykopu, nie jest realny xd

#rozowepaski #tinder #niebieskiepaski
podomka - Na wykopie będą wam wmawiać, ze samotna matka jest skreślona przez facetów,...

źródło: comment_1642698760jXMRVUcm9RvYxDwuk1mzmc.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Na wykopie będą wam wmawiać, ze samotna matka jest skreślona przez facetów, ale to nie prawda.


@podomka: Nie spotkałem się z tak kategorycznym stwierdzeniem. Samotna matka nadal ma większe powodzenie niż statystyczny wykopek.
  • Odpowiedz
@podomka: nie ważne jak wyglądasz, co sobą reprezentujesz i co w życiu przeszłaś, zawsze znajdzie się jakiś który będzie chciał cię wyruchac ¯\_(ツ)_/¯

Do związku już nie ma tak fajnie
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: nie ważne jak wyglądasz, co sobą reprezentujesz i co w życiu przeszłaś, zawsze znajdzie się jakiś który będzie chciał cię wyruchac ¯_(ツ)_/¯


Do związku już nie ma tak fajnie

@Aik-: Ja nie mowie o fwb, bo do tego do to nawet nie trzeba informować o dzieciach xd
  • Odpowiedz
  • 1
@podomka: zawsze sie znajdzie chetny na cipke, co innego na stale


@dzielny_tabaluga: Jak szukasz kogoś na jeden raz, to nawet o dzieciach nie rozmawiacie xd ja mowie o stałych związkach. Wyzej masz przykład. To naprawdę problem wykreowany przez użytkowników wykopu.
  • Odpowiedz
Wyzej masz przykład. To naprawdę problem wykreowany przez użytkowników wykopu.


@podomka: spotkanie nie znaczy że są zainteresowani związkami, albo że nie chcą tylko wyruchać i olać ¯\_(ツ)_/¯. Jak jesteś taka pewna swoich racji, to rób brajanka z jakimś randomem i pokaż
  • Odpowiedz
wiec praktycznie nikomu to nie przeszkadza


@podomka:

Większości jednak przeszkadza, zarówno kobietom i mężczyznom.

Tylko mówię o ogarniętych trzydziestolatkach z dużych miast, może w mniejszych miejscowościach albo w wieku 40+ jest inaczej.

A to że kobiety z dzieckiem kogoś znajdą to nic dziwnego, wystarcza rzut okiem na wymienione tagi i widać że masa wykopków traktuje związek jako najważniejszy cel w życiu. Poza Wykopem pewnie jeszcze więcej desperatów.
  • Odpowiedz
  • 0
wiec praktycznie nikomu to nie przeszkadza


@podomka:

Większości jednak przeszkadza, zarówno kobietom i mężczyznom.

Tylko mówię o ogarniętych trzydziestolatkach z dużych miast, może w mniejszych miejscowościach albo w wieku 40+ jest inaczej.

A to że kobiety z dzieckiem kogoś znajdą to nic dziwnego, wystarcza rzut okiem na wymienione tagi i widać że masa wykopków traktuje związek jako najważniejszy cel w życiu. Poza Wykopem pewnie jeszcze więcej desperatów.

@eeemil: Ja akurat
  • Odpowiedz