Wpis z mikrobloga

@radziuxd: Idziesz do rodzinnego to pierwsze co robi to cię odsyła na test do szpitala, równie dobrze możesz tam do POZu iść bo masz bliżej, więc już masz 1 dzień w plecy z leczeniem, jak nie masz samochodu to czasem nie dojedziesz a lekarz nie chce cię przyjąć. Widać niektórzy mają 3 sekundową pamięć i zapomnieli jak rodzinni traktują ludzi przez ostanie 2 lata.
j3sion - @radziuxd: Idziesz do rodzinnego to pierwsze co robi to cię odsyła na test d...

źródło: comment_1642710409mPoF2jWEeyTi0SJYkVKyqI.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dogmeat: Twoje ciało, twoja decyzja to się szczep ale nie powinieneś nie zaszczepionych uważać za gorszych, każdemu z nas należy się lekarz gdy tylko tego wymaga sytuacja :)
@j3sion: tak przelształcają je dla kasy xD Chodzą po ulicy i pytają czy może chcesz sie położyć na oddział covid bo im brakuje żeby zapełnić.Kopnij sie w czoło typie idź z tymi mądrościami do przedszkola może dzieci w to uwierzą xD
@Own3d_23: Ja to np jak jadę autobusem to stoję obok kierowcy i mu mówię żeby puszczał wolniej sprzęgło albo przypominam żeby spojrzał w lusterko. Polecam ten styl życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tylko to co ta babka tam napisała to jest prawda. Inne choroby są leczone, ale jak trzeba oddział np. leczenia sraczki przemianować na Covidowy to niech nikt nie będzie zdziwiony, że trzeba czekać ze swoją sraczką parę miesięcy dłużej. I fakt jest taki, że większość osób które zajmują miejsca to szury antyszczepy. A co mnie najbardziej #!$%@? to, że w szczepionki nie wierzą, ale do lekarza chodzą. Ha tfu na was


@
@Own3d_23: Zaraz, to nie byles szczepiony jako dziecko przeciwko tezcowi, grypie i takich tam roznych? Nikt nie pyta na co byles zaszczepiony tylko czy byles, wiec ja odpowiadam zawsze "tak" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak pozniej jest jakis problem to grzecznie odpowiadam, ze pan/pani nie zapytala dokladnie przeciwko czemu sie zaszczepilem ( )