Wpis z mikrobloga

@Own3d_23: Tylko to co ta babka tam napisała to jest prawda. Inne choroby są leczone, ale jak trzeba oddział np. leczenia sraczki przemianować na Covidowy to niech nikt nie będzie zdziwiony, że trzeba czekać ze swoją sraczką parę miesięcy dłużej. I fakt jest taki, że większość osób które zajmują miejsca to szury antyszczepy. A co mnie najbardziej #!$%@? to, że w szczepionki nie wierzą, ale do lekarza chodzą. Ha tfu na
  • Odpowiedz
@Own3d_23: znaczy się w jaki sposób nieszczepieni zajmują miejsce leczenia w innych przypadkach niż korona?
Dzień dobry chciałem się zarejestrować do urologa. Przepraszam, ale nie ma już miejsc, bo nieszczepieni je blokują xD
Covidianie i ich mondrości xD
Chyba, że miała na mysli żeby w ogóle nie leczyć nieszczepionych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Own3d_23
"Ja znam realia, mówię jaka jest prawda, także nie podejmuje tego tematu bo wiem jak jest, a Ty bedziesz bronić sitwy lekarzy" XD

Fajnie sobie rozmawiacie na tym tinderze. Mam nadzieje że kolega to troll taki jak ja i specjalnie prowokuje ludzi.
  • Odpowiedz
znaczy się w jaki sposób nieszczepieni zajmują miejsce leczenia w innych przypadkach niż korona?


@Blaskun: nie słyszałes o szpitalach covidowych? w tamtym tygodniu byłem u urologa na SOR okazało się, że szpital covidowy i urologa nie ma i musze jechać na drugi koniec miasta, a tam kolejka jak #!$%@? bo wszyscy z całego miasta się zjechali gdy inne placówki pozamykane
  • Odpowiedz