Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Own3d_23: Tylko to co ta babka tam napisała to jest prawda. Inne choroby są leczone, ale jak trzeba oddział np. leczenia sraczki przemianować na Covidowy to niech nikt nie będzie zdziwiony, że trzeba czekać ze swoją sraczką parę miesięcy dłużej. I fakt jest taki, że większość osób które zajmują miejsca to szury antyszczepy. A co mnie najbardziej #!$%@? to, że w szczepionki nie wierzą, ale do lekarza chodzą. Ha tfu na
@dogmeat obecnie zajęte łóżka z powodu covid stanowią mniej nie 10% ogólnie dostępnych łóżek. Każdy lekarz czy pielęgniarka z uwagi na dodatki covidowe na które przeznaczono 6mld zł najbardziej zainteresowany jest leczeniem covida, a nie innych chorób, które lepiej załatwić w formie teleporady, gdzie za 5 minutową rozmowę przychodnia skasuje 40 zł.Wiec skłaniam się bardziej, że to polityka szpitali i personelu nastawionych na przychody niż braku szczepień, bo w krajach o większym
Inne choroby są leczone, ale jak trzeba oddział np. leczenia sraczki przemianować na Covidowy to niech nikt nie będzie zdziwiony


@dogmeat: i dlatego w czasie pandemii było tylko 60-70% hospitalizacji w porównaniu do średniej z lat poprzednich. Ma to sens.
W przychodniach też na pewno chorzy na kowid zajmują w opór miejsca, zważywszy że się ich nie przyjmuje tylko teleporada i nakaz siedzenia w domu. Ma to sens.
W statystykach ministerstwa
szpitale przekształca się na covidowe bo debile nie wierzą w covid i szczepionki, potem trzeba ich leczyć bo oni płaco składki.


@Aquamen: Szpitale się przekształcają bo jest w tym kupę kasy. Przed Covidem 90% zakażeń dróg oddechowych leczono w domu, teraz lekarz cię nawet nie zbada tylko wysyła cię do szpitala, nie mówiąc o zrobieniu podstawowego badania jak osłuchanie pacjenta i wytyczenie czy potrzebny jest antybiotyk. Lepiej odesłać do domu i
nie słyszałes o szpitalach covidowych? w tamtym tygodniu byłem u urologa na SOR okazało się, że szpital covidowy i urologa nie ma i musze jechać na drugi koniec miasta, a tam kolejka jak #!$%@? bo wszyscy z całego miasta się zjechali gdy inne placówki pozamykane


@Zielony_Ogr: a wiesz kto zajmuje ten szpital covidowy? M.in. ludzie, którzy przyjechali do niego z innym schorzeniem, ale przed ostatecznym przyjęciem maszyna losująca w testach pokazała
@Aquamen jestem za, jak się nie szczepilem i wyjdzie mi pozytywny test to zakaz opuszczania domu nawet gdybym miał zdechnąć. To jest genialny pomysł, tylko co jeśli pojawi się i covid i coś jeszcze naraz? ( _)