Wpis z mikrobloga

Wiem że #ukraina jest jeszcze bardziej dzika jak my czy Węgry ale może lepiej byłoby dopuścić ich do NATO i Eu ?
Myślę że wtedy sytuacja z #rosja byłaby na stałe opanowana.
Jak myślicie ?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pushkin07: No mają też problemy z demokracją, korupcją tylko jak się ich tak zostawi to Rosja ich może zjeść a potem zwrócić się do nas. Kwestia co lepsze :P ryzykować że Rosja ich wszama czy mieć patologiczne dziecko z adhd w rodzinie xd
  • Odpowiedz
@elperson: ruscy raczej nie są zainteresowani żeby było jak jest, pytanie czy lepiej dla nas jest graniczyć z silnymi ruskimi czy z w miarę silnym buforem antyruskim który jest w stanie niezależnie od nich sobie funkcjonować. Słaby kraj koło ruskich raczej zostanie wchłonięty.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Jeśli chodzi o dołączenie do UE to problem leży w samej Ukrainie, wszechobecna korupcja, zapewne zacofane prawo, wskaźniki gospodarcze pewnie poniżej wartości jakie wymaga EU. Co do NATO to jakby ich przyjeli to z miejsca jest ogromny problem, ponieważ cześć kraju jest okupowana (wschód + krym) także wypadałoby chyba zrobić interwencję zbrojną żeby odzyskać te tereny a to prowadzi do konfliktu z Rosją
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: chłopie ale ty mi pierdoły wklejasz. Nie było żadnej wojny polsko-radzieckiej 39 roku Było jasno powiedziane żeby nie walczyć z Rosjanami tylko wycofywać się do Rumunii. To był komunikat naczelnego wodza więc jak agresja chłopie myśmy przyszli z pomocą w sytuacji jak rząd s--------ł z kraju. Jaka wojna polsko-ukraińska chłopie gdzieś ty się urodził tyś się chyba nie mył. Bojownicy z donieckiej i ukraińskiej Republiki nie chcą należeć do
  • Odpowiedz
@elperson: Rosja polskie nie napadał a tylko oswobodzała. Jakby nie my to by was w piecu spalili albo przerobili na mydło. 17 września Rosjanie weszła do Polski tylko do wschodnich terenów dawnego Księstwa Litewskiego na terytorium Białorusi. Do Królestwa Polskiego nawet na centymetr żeśmy nie wchodzili. Mówić więc żeśmy was napadli To jakaś bzdura. Co najwyżej 6 by odebrali to co żeście sobie zabrali w 20 roku wtedy kiedy my
  • Odpowiedz