Wpis z mikrobloga

Wiem że #ukraina jest jeszcze bardziej dzika jak my czy Węgry ale może lepiej byłoby dopuścić ich do NATO i Eu ?
Myślę że wtedy sytuacja z #rosja byłaby na stałe opanowana.
Jak myślicie ?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siddhariha-cautama 11 min. temu0

@Niebadzlosiem: chłopie ale ty mi pierdoły wklejasz. Nie było żadnej wojny polsko-radzieckiej 39 roku Było jasno powiedziane żeby nie walczyć z Rosjanami tylko wycofywać się do Rumunii. To był komunikat naczelnego wodza więc jak agresja chłopie myśmy przyszli z pomocą w sytuacji jak rząd s--------ł z kraju. Jaka wojna polsko-ukraińska chłopie gdzieś ty się urodził tyś się chyba nie mył. Bojownicy z donieckiej i ukraińskiej Republiki
  • Odpowiedz
@elperson: A co wyście oni oszukiwali? A a tak razem z Hitlerem na zaolzie to nie oszustwo? A jak żeście w 19 roku zabierali tereny Białorusi w sytuacji gdy my nie mogliśmy się bronić bo była u nas rewolucja to nie było oszustwo? My tak samo zrobiliśmy w 39 cov pretensje?
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: to tendencyjna artykuł który w ogóle nie mówi jak było w rzeczywistości. Po pierwsze nie ma dokumentów na to że to ruscy zrobili... sprawa jest bardzo niejasna dokumenty wyglądają na nieautentyczne. Oglądałem sobie fotokopie tych dokumentów Zdziwiło mnie że na wszystkich dokumentach które były wydawane przez komisariat Spraw Wewnętrznych nie było stopce dopisku Proletariusze wszystkich krajów łączcie się a na dokumentach oryginalnych komisariatu Spraw Wewnętrznych taka informacja powinna się
  • Odpowiedz