Wpis z mikrobloga

Czemu jak mężczyźni łysieją i nie stać ich na przeszczep, to nie kupią sobie jakiejś porządnej i dobrze dobranej peruki?
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Positano1: Czy ja wiem, niebieskiemu by się raczej średnio spodobało gdybym nagle przestała o siebie dbać, czy gdybym bez makijażu wyglądała zupełnie inaczej niż z makijażem. To raczej nie działa tak, ze skoro wybrał mnie jako cel to już zawsze będę mu się podobać. Gdyby tak było nie było by zdrad, czy zauroczeń innymi kobietami.
Może faktycznie peruka jest czymś więcej niż push up u kobiet, ale jeśli założymy ze
  • Odpowiedz
@paczelok: To samo co wyżej, operacja piersi jest dużo bardziej kosztowna i inwazyjna. Jak mogą to robią, jak nie mogą to właśnie tworzą ta iluzje, żeby wciąż wyglądać dobrze (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@paczelok: Przy większych piersiach raczej średnio pomogą zimne prysznice i morsowanie, poza tym jeżeli mówimy o ujędrnianiu ciała, to kobiety mimo wszystko często robią coś w tym kierunku. Czy to jest skutecznie, to nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paczelok: ziomek, większe piersi nigdy nie będą super jędrne, mniejsze piersi tak i tutaj dużo łatwiej uzyskać jędrność nieinwazyjnymi metodami i wiele kobiet stara się właśnie tak ta jędrność utrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nikt nie narzeka na facetów, zastanawia mnie po prostu ich bierność jeżeli chodzi o swój wygląd przy jednoczesnym narzekaniu jak #!$%@? jest.
  • Odpowiedz
@kocham_wykopka bo to nie są tanie rzeczy?
Myślisz, że to jest tak, że są sklepy z perukami, wchodzisz, bierzesz z półki i elo?

Męski tupecik, podobnie jak przeszczep, robi się indywidualnie, na zamówienie. Fachowiec musi dobrać dla ciebie odpowiedni kolor włosów, układ i kształt.
Do tego tupeciki się zużywają, więc to jest wydatek cykliczny.

Większość facetów nie może się zebrać i nie mają kasy, żeby pójść do dobrego golibrody na przykład
  • Odpowiedz
@kocham_wykopka: Peruki dla facetów imo łatwo rozpoznać (a przynajmniej te, które nie kosztują xxxx złotych), jeszcze ktoś pomyśli, że masz raka lub inną paskudną chorobę.

Myślę też, że wielu facetów jest w stanie się z tym pogodzić i nie robi podobnej dramy, jak kobiety w sprawie swojego wyglądu i oznak stopniowego starzenia się.
  • Odpowiedz
@kocham_wykopka: Bo ogólnie mężczyźni mają dosyć wyrąbane na wygląd, a potem taki 30+ z zakolami na pół głowy i ubraniami kupionymi przez mamę zastanawia się dlaczego żony nie może znaleźć.

Większość kobiet woli mężczyzn z włosami i łysienie u mężczyzn to duży minus :/
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: gdyby mi przeszkadzały i gdybym miała na takie rzeczy pieniądze, to bym zrobiła ¯_(ツ)_/¯. Róbmy wszystko żeby czuć się atrakcyjni dla samych siebie, bez znaczenia czy to oszukiwanie czy nie. (Oczywiście należy wykluczyć tutaj zaburzenia w postrzeganiu siebie, kiedy ktoś ciagle dąży do nieosiągalnego ideału)
  • Odpowiedz